Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kit kéne miniszter...

Szerintetek kit kéne miniszterelnöknek megválasztani? Melyik pártnak kéne hatalomra jutnia? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyik párt sem a legjobb, szóval lécci ne gyertek olyan válaszokkal, hogy Magyarországon akkor is rossz lenne a politika stb.

Én azt kérdezem, hogy a jelenleg levő pártok közül melyikkel járnánk még a legjobban, legalábbis jobban mint Orbánnal és a fidesszel. És kit választanátok új miniszterelnöknek? Ki lenne a legjobb választás szerintetek?


Szerintem az lenne jó, ha olyan ember állna az ország élén, aki nem engedné be a migránsokat és a fizetéseket is növelné. Persze olyan sok úgysem lesz a fizetés soha Magyarországon mint máshol, de ennél lehetne jobb is, ha mondjuk olyan miniszterelnök lenne aki nem lop annyit.



2020. márc. 1. 01:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

"Neked az a normális kerékvágás ami 2002-2010 között volt."

Azokat azokért a bűneikért eltakarítottuk!

Most meg Orbánék a sorosok, nekik kell takarodniuk!

340-es eurónak, nemzetfosztásnak ép elméjű magyar nem örülhet!

2020. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

# 7/


Ja, aztán az a többség mégis a jelenlegire szavaz... :-DDD


Amúgy ne is olvass havi felméréseket, mert még megzavarják a tuti infóidat. :-D

2020. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

# 10


5*


Na ez az, amit az az állítólagos többség nem akar.

Terülj-terülj asztalkámat várnak 30 éve....

2020. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
Szia, nekem a Mi hazánk mozgalom az abszolút nyerő. Alapvetően jobboldali vagyok, de a maradèk Jobbik már liberális, jobb esetben is centralista, a fidesz meg hát... valahogy mintha elszállt volna magától, úgy tesz, mintha bármit megtehetne, eltávolodott az emberektől, ès inkább a maguk hasznát keresik, sok problèma van, amivel 10 èv alatt nem voltak kèpesek foglalkozni, pedig fontos lenne. Vannak jó intèzkedèseik, de nem az igazi. Más jobboldali pártról nem tudok. Szerintem a mi hazánk az, ahol a magyarok èrdekeit nèzik, ès nem fèlnek előhozni a tabu tèmákat, mègha le is nácizzák őket. Plusz nem fèlnek támogatni egy ügyet, ha az a magyarok javát szolgálja, mèg akkor sem, ha egy másik párt javaslata. Szerintem Torockai jó miniszterelnök lenne, nem hiszem, hogy lopna vagy korrupt lenne, ha sok ideig hatalmon van.
2020. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ahova Vona, Dúró, Ágoston stb. befér, oda én nem vágyom!
2020. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok Fideszes. Elismerem, hogy az egy pozitív dolog, hogy a családoknak kedvezményeket ad, de attól még nem pártolom őt. Nem állok senki oldalán igazából, mert én sem tudom kire érné meg szavazni. Persze a fideszesek mondhatják, hogy emelkednek a fizetések, de hogy? Nagyon minimálisan, inkább lopnak minthogy adjanak a népnek. Még az egészségügyre is sajnálják a pénzt, ami alap lenne.Ezért mondom, hogy ha más párt lenne hatalmon, akkor nem lenne ez. Persze lehet, hogy tévedek, és ők is ugyanezt csinálnák, de ennél rosszabb már tényleg nem lehet, szóval vagy jobb lenne vagy maradna ez a helyzet a továbbiakban is.


Mindenesetre remélem leváltják Orbánt a következő választásoknál. Már ígyis túl sok ideig volt hatalmon, elég volt belőle.

2020. márc. 1. 14:11
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen amúgy én is aztmondom, mint a 14-es. Vannak jó intézkedéseik, de lehetne jobb is.
2020. márc. 1. 14:13
 18/18 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a mostaniak tökéletesen megfelelnek, még akkor is, ha nem minden intézkedésükkel értek egyet 100 %-ig.
2020. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!