Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi migráns van a Győr -...

Mennyi migráns van a Győr - Budapest között közlekedő személyvonaton?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy sokan vannak-e a személyvonaton a migránsok?

2015. aug. 23. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon remélem, hogy nincsenek. Én IC-vel szoktam utazni, így helyjegyet kell vennem, de ha elfoglalja egy migráns biztos el is rugdosom onnan, ha kell. :D Mellesleg ezek illegálisan lépnek be az országba nem vonatozgatnak. Vagy is remélem. :D
2015. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Mit kell velük törődni? Nem balhézni jönnek ide.
2015. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Jajaja nem balhézni jönnek ide. Azért kellett tegnap a Kálmán Imréhez 10 kocsinyi rendőr és azért tudott csak 4 óra késéssel elmenni a vonat mert nem balhézni jönnek ide... ...
2015. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert eddig is nagyon tömve voltak ezek a személyvonatok, erre még jönnek a migránsok.. Szóval még mindig él a kérdésem.
2015. aug. 23. 23:55
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Mivel nyugat felé mozognak a migránsok, Győr-Budapest között nincsenek sokan. Visszafelé nyilván vannak, de sok vizet nem zavarnak.


3-asnak: a Kálmán Imréhez kivonult 10 rendőrautó, mert az eddig ideérkezett több tízezer menekültből egyetlen egy feltört egy helyiségst a vonaton. Ha te ebből azt a következtetést vonod le, hogy minden egyes migráns balhézni jön ide, akkor elég komolyan megvezeted önmagadat.


1-esnek pedig: a migránsoknak nem kell megsimogatni a buksijàt. De beléjük rúgni sem kell. Túlnyomó többségük békéért és békével jött.

2015. aug. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Pár hete utaztam Budapestről Railjet vonattal. Folyamatosan mászkáltak fel-le a rendőrök, és szedték le a migránsokat a vonatról. Nem tudom, hogy összesen hányan lehettek, de sok esélyük nem volt, a rendőrök simán kiszúrták és leszállították őket. Késés nem volt emiatt.
2015. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3.
2015. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában bécsi kiránduló jeggyel próbálnak nyugatra utazni, ami csak bizonyos nemzetközi vonatokra szolnak. Így szerintem személy vonatokon nincsenek sokan.
2015. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

5:

"mert az eddig ideérkezett több tízezer menekültből egyetlen egy feltört egy helyiségst a vonaton. Ha te ebből azt a következtetést vonod le, hogy minden egyes migráns balhézni jön ide, akkor elég komolyan megvezeted önmagadat. "


Figyike. Én ott voltam. Te? Gyanítom nem.

El lehet bagatellizálni "egy helyiség feltörését" ahogy a migaides ko:cso:gok tették, de egyaz, hogy a szolgálati fülkébe erőszakkal behatolni normális esetben sem buksisimogatást érő dolog, ráadásul úgy, hogy ott a kalauzok felszerelése és személyes tárgyai képében több százezres értékek voltak.


Az, hogy _csak ezért_ jött ki 10 autó rendőr erős csúsztatás, de hát kb ezt vártuk...

Ez csak az egyik probléma volt, a többi meg az, hogy megszállták a vonatot, jelentős részüknek jegyük sem volt, és egyik sem volt hajlandó a helyet átadni az amúgy helyjeggyel rendelkező utasoknak. És fel sem engedték őket! Miután le lettek pakolva, elkezdték ölelgeti a vonatot, hogy ne tudjon elindulni, miután el lettek távolítva onnan (és a sok libsi ko:cso:g még a feszkót is szította nekik) félő volt, hogy valamelyik kretén beugrik a vonat alá, vagy ami még nagyobb baj, hogy belöknek egy rendőrt a vonat alá.


El lehet bagatellizálni, de szeretném azt látni, ahogy 1-1 ilyen migránssimogató lakásának csak 1-1 helyiségét törnék fel 200 fős hordák, akkor is bagatellizálnák-e?

2015. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!