Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ad ki egyetlen...

Miért nem ad ki egyetlen kormányzati szerv sem adatokat a magyarországon dolgozó külföldi munkavállalók számáról és nemzetiségi megoszlásáról? Ez ipari vagy államtitok?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom, hogy a számok feltehetően nem passzolnak a kormánypropaganda szövegéhez akkor libsi kommunista vagyok és különben is gyurcsány ?

Mi lenne ha egyszer valaki a feltett kérdésre válaszolna.

Itt is meg a kormányoldalon is.


2020. márc. 2. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Hát őőőő izé.... mert Soros.
2020. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
Rengetegen . Nagy részük ukrán. Van jelentősége? Annyit hoznak amennyi magyar hiányzik.
2020. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rossz helyen kerested!

Tessék:


[link]

2020. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Mindig vicces amikor kiderül hogy minimális erőfeszítéssel meg lehetett volna találni amit keres a kérdező, de azért beégeti magát egy ilyen számonkérős kéréssel.
2020. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, már megint két különböző dologról beszélünk aminek úgy érintőlegesen van köze egymáshoz.

A statisztika címe : Magyarországon tartózkodó külföldi állampolgárok földrészek, országok és nemek szerint, január 1.

Én a kérdésben arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyi külföldinek adtak munkavállalási engedélyt illetve mennyi külföldi végez munkát munkavállalási engedély nélkül munkáltatói bejelentés alapján.

Na mindegy, hagyjuk.

2020. márc. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!