Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok a Táncsics...

Ti szavaznátok a Táncsics Radikális Balpártra 2022-ben?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?
2020. márc. 3. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már unalmas keressetek egy másik kamupártot
2020. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most írtam ki először kérdést a Táncsics Radikális Balpárttal kapcsolatban. Aki minden nap ilyen témájú kérdést ír ki, az valaki más. Szerintem azért csinálja, mert hiteltelenné akarja tenni a Táncsics Radikális Balpártot.
2020. márc. 3. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát van az a krumpli mennyiség amennyiért igen.
2020. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Elvesztetted az egyetlen potenciális szavazatodat is, mármint ami nem a tiéd volt.

Megígértem, hogy ha felhagysz vele, akkor rá(d) szavazok, de így semmibe veszed az állampolgárok akaratát, akkor nem vagy méltó egy szavazatra sem. Remélem, ezt te is belátod, és nem indulsz a választáson.

2020. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem, és nem az itt sz.rrá propagálásért nem, hanem mert káros és veszélyes eszmének a reklámozója ami már megbukott, és a történelem szemétdombjára való.
2020. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már kifaragtam krumplinyomdából a logójukat, hogyha nem tudnák összegyűjteni az ajánlásokat, akkor is tudjak nekik ikszelni!
2020. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!