Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Orbán viktornak...

Igaza van Orbán viktornak abban hogy mi egy déliesen laza nép vagyunk?

Figyelt kérdés

Egy mai koronavírusos inetjúban ezt mondta: "Van itt egy különbség az országok karakterében: a lengyelek, a csehek és a szlovákok is északra vannak tőlünk. Karakterükben fegyelmezettebbek, mint mi magyarok vagyunk. Nálunk van egy kis ilyen délies könnyelműség. Most csak azt tudom mondani a magyaroknak, hogy csak semmi lazaság, mert most azon múlik minden, hogy milyen fegyelmezettek leszünk,"


Mi tényleg egy délies laza nép/ország vagyunk?



2020. márc. 4. 15:56
1 2
 1/14 Molyember ***** válasza:
76%

Mindenképpen érdekes. Lehet, hogy a "könnyelműség" a hivatalos kifejezés arra, hogy "hülye"? Mert maga a szó nem túl hízelgő:

[link]

Érdekelne a szakértők (fideszesek) véleménye is a kérdésben.

2020. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez a szöveg még az Orbántól eddig megszokott ostobaságokat is felülmúlja: Értelmetlen hablaty az egész.
2020. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pedig ő mondta: [link]
2020. márc. 4. 16:22
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
"mi" egy balkáni korrupt nép vagyunk!
2020. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Félázsiai származékok vagyunk, eddig így tudtam. Ez a délies beütés most új.
2020. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Kipcsak balkáni nép vagyunk enyhe Szíriuszi-sumér beütéssel.
2020. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
68 éves vén búzi vagyok. Igen, és nekem nem kell finomkodni, hogy melegek, géjek meg a kutyafaxa.. Búzi vagyok azt kész. Viszont amellett jobboldali is vagyok, mindig is az voltam. Viszont azt nehezen tolerálom ha a miniszterelnök beszólogat egyre gyakrabban a búzi magyaroknak. Mégis mi jogon teszi ezt, hogy beszól a saját népének, és a szavazóinak ez a tróger? Mit búzizol Viktorka? Így nem leszünk jóban ha folyton leszólod a szavazóidat, mert a végén még másra fogunk szavazni. Na ennyit a lazaságról.
2020. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egymással szemben biztosan nem.
2020. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7# Gyökér német mentalitás?? Voltál már Magyarországtól keletebbre/délebbre? Albániából nézve ugye nem is olyan gyökér az a német mentalitás. (Jó, most a willkommen agymenést hagyjuk, nem mintha fényezni akarnám ezt az oldalukat )
2020. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem.

Szeretnénk mi olyan lazák lenni,mint a spanyolok,olaszok vagy görögök.


A magyarok inkább komcsi-orosz-balkán keverék népek,ami a mentalitást illető.

A magyarok egyáltalán nem higgadtak,nyugodtak,lazák.

2020. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!