Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány arra várt, hogy...

A kormány arra várt, hogy találjon végre keletről jövő koronavírusos fertőzöttet?

Figyelt kérdés

Lehet nagyon konteós, de én bármit kinézek a Fideszből. Hollik István tegnap délelőtt már arról beszélt a Facebook oldalán, hogy a bevándorlók hozzák a koronavírust, legfőképpen IRÁN-ból. Iránt kifejezetten kiemelte, erre estére bejelentik a két iránit aki fertőzött.


Az emberek a migránsoktól és a koronavírustól is félnek, így a kettőt összekapcsolni az ultimate fideszes fegyver.


Szerintem a koronavírus már sokkal korábban bejött nyugatról, hiszen egy csomó kint dolgozó is hazahozhatja.



2020. márc. 5. 10:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Annyi nem hülyék, hogy direkt terjesszék el. Bár lehet, hogy magatokból indulsz ki, és a tiéidtől kitelne?
2020. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

Eléggé nyakatekert logika, valóban.

Kb olyan, mint hogy Orbán dumáltak rá Erdogant a határ megnyitására.

2020. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet a kérdezőn már megjelentek az első tünetek [link]
2020. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Az egyes válaszoló tökéletesen leírta az én véleményemet ( is)... Kedves kérdező, érdemes lenne az általa leírtakon alaposan gondolkodnod🤔🤔
2020. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

Az Irani egy bioterrorista véleményem szerint.


4. Éves gyógyszerészeten. Hazajön Iránból ahol hatalmas nagy bajok vannak. Aztan az Egyetem utasítása ellenére tovább látogatja betegen az órákat. Majd megfertőz mindenkit, aztán elmegy teszteltetni magat.


Gratulálok.


Egyáltalán, hogy engedték be az országba vizsgálat nélkül? A hömérés nem eleg.

2020. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jajj még azt akartam, hogyha 4. éves gyógyszertan hallgató akkor, vajon ennyire buta lehet? Azt hinné az ember szorul beléjük egy kis ész, ha már ilyen szakon van. De úgy látszik csak pénzesek.
2020. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15: Azt kifelejtetted, hogy a hallgató (mivel tudta, hogy veszélyeztetett helyről érkezett) elment a kórházba tesztet csináltatni, ahonnan nemes egyszerűséggel elküldték, mondván hogy nem foglalkoznak vele.
2020. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!