Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog szavazni az ellenzéki...

Ki fog szavazni az ellenzéki képviselő jelöltekre, ha Gyurcsány ott van?

Figyelt kérdés

Úgy értem biztosan lesz sok olyan körzet ahol a DK jelöltje lesz a közös jelölt ami ugye Gyurcsány pártja. Értem én h most övé a legerősebb ellenzéki párt, de lehet többen nem szavaznak vagy a Fideszre szavaznak mint Gyurcsányra.

Az az ember 5 évig volt hatalmon, de nem csinálta olyan okosan mint Orbán, Gyurcsány lejaratta magát, a pártját, az országot mindent. Mellesleg ők ugyanúgy kiarusitottak az országot csak nem az olcsó munkaerovel hanem azzal h eladtak mindent. Így történt az meg, hogy a reptér is idegen kézben van a befolyt összeg pedig sehol sincs....



2020. márc. 5. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
#9: Vona szerintem bújjon el azután, hogy 2018-ban is összehozta a kétharmadot a fidesznek, mert senkivel nem volt hajlandó összefogni.
2020. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Elég szomorú, hogy a legtöbben az ellenzékiek közül csak annyit várnak a választástól, hogy el legyen takarítva a Fidesz, tessék konkrét célokról beszélni, gyengébbek kedvéért az nem cél hogy akárkire lecseréljük a Fideszt

Soha nem szavaztam a Fideszre, de ha Gyurcsány meg a Fidesz közül kell vállásztanom akkor nyilván a Fideszre fogok (lehet lepontozni)

Még egyszer mondom, rendben le akarjuk váltani a Fideszt, de mi lesz azután, erről beszéljetek, vagy ti még hisztek a mesében, hogy a Fidesz után Gyurcsány elhozza a a Kánaánt?

Így soha nem jutunk egyről a kettőre, ha mindig másoktól varjuk a megváltást

2020. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7%

#12: A Momentum pontosan ezért akar rendszerváltó kerekasztalt létrehozni, hogy legyen arról is szó, mi lesz a fidesz eltakarítása után.


"Még egyszer mondom, rendben le akarjuk váltani a Fideszt, de mi lesz azután, erről beszéljetek, vagy ti még hisztek a mesében, hogy a Fidesz után Gyurcsány elhozza a a Kánaánt?"

A mostani helyzethez képest már az is előrelépés lenne, ami Gyurcsány idejében volt. Tudod akkoriban még a kormány tiszteletben tartotta a jogerős bírósági ítéleteket, és nem uszítottak fasiszta propagandával.

2020. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
# 13 Legyen úgy ahogyan írod, bar ha változást akarunk akkor rohadtul nem a politikai elitet kell lecserélni, hanem az emberek gondolkodásmódját,
2020. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9%
#14: Ebben egyetértek, bár szerintem az emberek gondolkodásmódján is lehetetlen addig érdemben változtatni, amíg a fidesz kormányoz, és így ők uralják a politikai kommunikációt, szóval visszajutottunk oda, hogy a fidesznek mennie kell.
2020. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!