Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér Lacinak meddig fog még...

Kövér Lacinak meddig fog még tartani ez a dedós bosszúhadjárata a Jobbik ellen?

Figyelt kérdés
Ugye arról van szó, hogy csak úgy önkényesen kitiltotta a Jobbik munkatársait és szakértőit (a képviselőket nem) a képviselői irodaházból, most meg a bútorokat is elviteti. Illetve vendégeket, tárgyalópartnereket sem tud fogadni a Jobbik az irodaházban.

2013. jún. 28. 15:05
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. jún. 28. 15:07
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most megsértődött, mert belerondítottak a Fideszes földkiárusításba.
2013. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy jól csinálja a Fidesz. Először átjátszották a földeket haveri kézbe olcsón, most meg megszavazzák, hogy el lehessen adni külföldieknek jó áron és így kaszálnak egy nagy csomó lóvét. Ügyes. :)
2013. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az is dedós volt, amit a Jobbik csinált, szóval részemről egy-egy.
2013. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Nocsak, a Jobbik hívők felháborodnak, ha a Fidesz módszereket rájuk alkalmazzák? Nem kellett volna olyan lelkesen éltetni, amikor másokra, főleg az értelmes gazdaságot képviselőkre alkalmazta.
2013. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

" Nem kellett volna olyan lelkesen éltetni, amikor másokra, főleg az értelmes gazdaságot képviselőkre alkalmazta."

Sose éltettük a fideszt, egyébként meg ugye nem az MSZP-liberális bandára gondolsz az "értelmes gazdaságot képviselők" alatt?? xD mert viccnek is rossz, annyira szánlak titeket az ilyen lózungjaitok miatt.

Hazavágtátok az országot, 8 év alatt tönkretettétek a gazdaságot és akkor páran még vannak akik elhisznek minden marhaságot a baloldalnak, konkrétumok nélkül.

2004ben kerültünk a túlzott deficit eljárás alá,

Az MSZP támogatta és biztatta az embereket, hogy vegyenek fel devizahitelt

Kétpofára falták az IMF hiteleket

Az ország sehová nem fejlődött, és akk ez az "értelmes gazdaság"?


Tudod az a szánalmas bennetek, hogy el is hiszitek hogy igazatok van, miközben pontosan tudjuk, hogy ti vagytok azok, akik 2006ban is agyon dicsérték a gyurcsány kormányt hogy mennyire jó, és akkor is ugyan ilyen szikla szilárdan tartottátok a másik oldalt ostobának és magatokat meg baromi értelmesnek, aztán jött Öszöd és a "Európában ilyen böszmeséget még kormány nem csinált mint amit mi csináltunk" " Nem csináltunk semmit négy évig" stb

Persze ekkor sem az ugrott be nektek, hogy hmm ha én végig 100%ban megvoltam arról győződve, és sziklaszilárdan állítottam, hogy mennyire faxa ez az mszp kormányzás, most meg kiderült, hogy európában még soha nem volt gyurcsány szerint se ennyire böszme kormány, akkor nem lehetséges, hogy én ehhez nem értek és egy fogyatékos hülye vagyok"?

2013. jún. 28. 18:12
 7/10 Dr. Szennyai Mária ***** válasza:

Nem tudom, Kover Laszlorol beszel-e, ha igen, mert nem kerdezi meg tole, ha mar ilyen jo viszonyban vannak, hogy Lacinak szolitja.


Ha a szabalynak megfeleloen viselkedik valaki, az azt jelenti, hogy bosszut all?

2013. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem viselkedett szabályszerűen! Hivatali visszaélésnek hívják, amit a Jobbik munkatársai ellen tett!


Hogy meddig tart? Tőle függ... Ameddig kiskirálynak érzi magát, remélem hamar letörik a szarvát!

2013. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Europer man!
2013. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg a bajsza nő!

(annyi ostoba, buta ember ül ott, de ő a leg...)

2014. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!