Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amilyen rossz a magyar egészsé...

Amilyen rossz a magyar egészségügy, Ti nem féltek, hogy a vírus jobban elterjed majd a vártnál?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nálunk hónapos várólisták vannak az egyszerűbb vizsgálatokra is alapvetően orvos és nővér hiány van és sok kórházban hiány van az alapvető gyógyszerekből felszerelésekből is. Gyakoriak a a kórházi fertőzések is, korona vírustól függetlenül. De mintha ezekről a tényekről mindenki megfeledkezett volna a korona vírus óta. Ha elve döglődik az egészségügy, akkor hogyan tudnának helytállni a vírussal szemben?

2020. márc. 7. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Okos ember nem megy a kór-ház közelébe,még ha koronás is.


Otthon a jó melegben kifekszi az ember jó sok hagymával meg pálinkával.

2020. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Én ne ihatok semmilyen alkoholt, mert szíves vagyok. Az orvos megtiltotta..:(
2020. márc. 7. 00:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pfhh,én is szívbajos(érendszeri) vagyok mégis iszom néha,főleg ha az kinyírja a vírust.


No de nem csak a pálesz hanem a forró tea meg a neocitran is jó.

2020. márc. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az egyik legjobb -(100% NATURALIA)-a kifacsart citrom es ra egy egy evokanal mez! a forro palinkas tea se rossz! foleg a dio-tea-(ami immunrendszer erosito)-csak ezt nagyon kevesek ismerik
2020. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert a koronavírus semmivel sem komolyabb, mint egy sima influenza. Ha megkapom, akkor megkapom, és ahogy az első írta, hagymával meg pálinkával kikúrálom magam.

Mellesleg nemrég írták, hogy a vírus olaszországi áldozatainak átlagéletkora 81 év. Azoknak is a nagy része súlyos beteg volt, és a vírus nem megölte őket, csak felgyorsította a haldoklásukat.

2020. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Azért annyira nem rossz, ezt csak dobri hajtogatja
2020. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pff.. Hogy őszinte legyek én már a pálinka szagától is szinte rosszul vagyok.. Mindig furcsálltam is azt, aki megtudja egy húzóra inni. bizonyára erős gyomor kell hozzá, na meg hozzá is kell edződni az évek alatt..:) Nekem ez eddig nem sikerült.
2020. márc. 7. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:

igyatok dio-teat mezzel!!

de mar most!! az ugyanis immunrendszer erosito es meggatolja a lehetoseget is annak hogy elkapd az influenzat!raadasul finom is! reggel este egy egy bogre harom heten at!!

2020. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hol vannak az idős nénikék, bácsikák, hogy kezet csókoljanak Orbánnak?!
2020. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Azért annyira nem rossz, ezt csak dobri hajtogatja"


Addig amíg nem kell használni addig valóban nem rossz..:D

2020. márc. 10. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!