Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem értem a nemzetgazd...

Chuck dorisz kérdése:

Csak én nem értem a nemzetgazdaság működését, vagy erősen véleményes lépés, hogy az állam 6,75 milliárddal támogat egy 17 milliárdos, csúcstechnológiás péküzem építését Hatvanban?

Figyelt kérdés
Nem pont abba az irányba hat, ami ellen - állítása szerint - küzd az állam, hogy emberek elveszítsék munkájukat?
2020. márc. 7. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem érted, mert nem tudod kié az a péküzem, vagy kinek a haverjáé. Hol éltél te az elmúlt években? Külföldre költöztél és nem olvastál magyar híreket? :) Ez esetben megértem, hogy nem érted. :)
2020. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kié lesz a péküzem, és a ne&r működése is világos, csak a logikát nem találom. Pedig annak valahol lennie kell, hisz az emberek racionálisak. Az állam mért olyan zsebbe tolja a zsét, ami pont alávág annak a szándéknak, hogy kevesebb legyen a munkanélküli. Azért tettem fel ilyen naivan a kérdést, mert abban nem voltam/vagyok biztos, hogy valóban alávág-e. És ha netán tényleg alávág, akkor mért reklámozzák ezt terebélyes cikkben a központi újságban?
2020. márc. 16. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!