Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne olyan amerikai...

Nem lehetne olyan amerikai mintájú politika nálunk, hogy két ciklusban maximalizálnák az elnököt?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem ftusztráló, hogy a Gyurcsány versus Orbán versenyről szól az egész több mint 20 éve már.

És még meddig?



2020. márc. 7. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Minek maximálni az idejét valakinek aki nagyon jól vezeti az országot és nincs is alkalmas ember a helyére jelenleg?
2020. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell hogy erről szóljon. Keress jobb jelöltet akire többen fognak szavazni!

De ne akard nekem megszabni, hogy kit akarjak vezetőmnek, hogy csak mert már volt 2-szer, akkor ne lehessen harmadszorra vagy többször akár!

A szavazók döntenek. Ha van jobb, alkalmasabb, akkor arra fognak szavazni. ha nincsen akkor meg miért tiltanád meg? Mert neked unalmas?

2020. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
nincs, nem is volt, nem is lesz, ő egy született vezető, a mi megmentőnk, isten küldte őt nekünk, sőt nem is, ő maga az
2020. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok

1.-re reagáltam

2020. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot: nálunk is két ciklusra van maximális az elnök.
2020. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
meddig? amíg az exkommunista elvtársak vannak hatalmon addig marad
2020. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem foglalkozz politikával, ha nem értesz hozzá. A köztársasági elnököt nálunk is csak egyszer lehet újraválasztani.
2020. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed, vagy te nem érted a politikát. Már hogyne lehetne. Az USA-ban se magától jött létre, emberek akarták így. Itt is kéne akarni. De erről a többség leszokott.
2020. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
50%
A válaszokat tekintve azonnal kiszelektálnám azokat akik azt se tudják ki az elnök Magyarországon és hogy itt is két ciklust lehet ugyan így. Politikai rovatban olyanok szólnak hozzá akik azt se tudják ki a miniszterelnök és ki a köztársasági elnök. Kit hogy választanak és mennyi a mandátuma.
2020. márc. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Kizárt dolog. Akkor vityáék kevesebbet tudnának lopni.
2020. márc. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!