Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért hiszik azt,...

Az emberek miért hiszik azt, hogy egy egy kormányváltás után, majd istenek fognak jönni? Miért van ennyi agymosott?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan akik csalódtak a jelenlegi kormányban, azt hitték hogy ők valamilyen csodára képesek 10 év alatt. Az a helyzet hogy ők is emberek, csodát nem tudnak tenni. Persze hogy a saját érdekeiket is nézik, ők is ugyanolyan emberek mint bármilyen más emberek. Sokan minket neveznek agymosottnak, mert kvázi mi Istenítjük a kormányt. De ez egyáltalán nem így van, mi tudjuk, és mondtuk is már hogy szerintünk sincs minden rendben. Viszont minden jól halad, és az ország többségének az ideológiájaval, egyezik a kormány ideológiája. Én egy családkocentrikus, kérésztény, konzervatív, családból származom, részben ezért is értek egyet a vezetéssel. Más olyan erős párt mint a Fidesz-KDNP nincs az országban aki képviselni tudja a nézeteim. És ezt nem fogom a posztkomcsik előtt szégyellni, hiába áll úgy a helyzet hogy az ország egyik fele még mindig megragadt és belenevelkedett kommunistakból áll. Pont ez is a baj, hogy középen nincsennek normális pártok. Vagy magukat baloldalinak nevező posztkommunista ideológiát valló szélsőbaloldali pártok vannak, vagy pedig szélső jobbos fasiszták. Meg ott a tény is, hogy szerintem jobban nem lehetne csinálni mint a jelenlegi kormány. Na meg ha fel is tünne egy másik szimpatikus párt, azt is az ellenzék rőgtön a Fidesz csicska párjának nevezné, a másik pedig hogy évtizedekig nem lenne politikai ereje, mert a bizalmat nehéz kialakítani, hogy nem e fordul át és fog össze a Gyurcsányi baloldallal. Nem az a baj hogy az embereket megossza az ellenzék, hanem az hogy kik osszák meg. Mert mind megrekett, vagy bele nevelkedett komcsikról beszélünk, akik pozitív irányba nem tudnak, nem akarnak fejlődni csak rossz irányba. Az hogy a Fideszben van pár személy aki kicsi iskolás korában volt komcsi KISZ-es, vagy kutatási célokból lépett be a pártba az teljesen más dolog, és ők legalább tudtak fejlődni. Nem úgy mint a hazug kígyó Gyurcsány...

2020. márc. 8. 11:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
18%

25# [link]


Ez itt nem egy domboldal az erdőben, ez az M1-es autópálya aznap. Nem egy centi hó esett és nem önmagában a hóból volt a probléma, hanem a hatalmas szél ÉS a hó együtt, amit csinált. Én nem ragadtam ott, kivételesen nem akkor jöttünk (Ausztriai ingázás két hetente) hanem akkor mikor már járható volt az út és nagyon durva volt, hogy mekkora hófalak volt két szélen és középen a takarítás után is.


Nézd meg azt a hófalat a tűzoltóság daruja mögött:

[link]


Tatabánya mellett akkor:

[link]


Ezek nem akadtak el a hóban, de nem jártak jobban:

[link]


Szóval azért légyszíves baromságokat ne mondjál.


Az oké, hogy inkompetensen kezel a kormány dolgokat, de ez nem az egy centi hó és megállt az élet helyzet volt.

2020. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Kormány hibája az is hogy le esett a hó. Az ország pedig válságos helyzetben volt...
2020. márc. 8. 15:53
 33/38 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy trollkérdés, ti meg etetitek.
2020. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
37%

Kedves hozzászólók!

Emelkedjetek egy dimenzióval feljebb, és nézzétek meg ezt a beszélgetést. A politika kvintesszenciája, melyet nem tanítanak.

https://www.youtube.com/watch?v=RP9e42j80Rg&t=18s

Segít megérteni a világpolitikát is.

Aki többet szeretne megtudni a világ működéséről, annak ajánlom:

[link]

Nem véletlen, hogy a fősodratú médiában nem engedik szerepelni. Aki olvasta könyveit, annak nem túlzás az a kijelentés, hogy a leghitelesebb történelmi ismeretekkel rendelkező személyről van szó. Hogy miért tartanak minket tudatlanságban, arra egy megerősítő előadás:

https://www.youtube.com/watch?v=YCjpN_DfMYU

Ne egymást győzködjétek, hanem gondolkozzatok!!!

2020. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 qkker1 ***** válasza:
56%

"Emlékszel még a rendszerváltó fiatalokból álló Fiatal Demokraták Szövetségére?"


Én emlékszem, veled ellentétben elég vén vagyok, a mai csürhének semmi köze hozzájuk!

2020. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
49%

". Én egy családkocentrikus, kérésztény, konzervatív, családból származom,"


"posztkommunista ideológiát valló szélsőbaloldali pártok vannak, "



Az,mi ha nem komcsi dolog,hogy másokkal(egyedülállókkal) tartatják el magukat a családosok?

Az állam csecsére gyereket szülni komcsi dolog,ha mindenki ezt csinálná,ki tartana el benneteket?

2020. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
50%

"Az elmúlt 10 év az ország újra élesztéséről szólt."


A háború után mintha gyorsabban ment volna mint most békeidőben báttyja.

De ha 10 év nem volt elég, remélem legalább 100 évig maradnak.

Korábban nem volt bajom a fajtáddal kérdező, de az biztos, hogy én nem felejtem el ezt az egészet...

2020. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
2020. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!