Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek tisztában vannak...

Az emberek tisztában vannak azzal, hogy ki volt Dobrev Klára nagyapja?

Figyelt kérdés

Dobrev Klára egy valóságos félisten lett az ellenzékiek szemében és ő miniszterelnökjelöltjük. Vajon akik őt ennyire istenítik azok tisztában vannak a felmenőivel? Az anyai nagyapja Apró Antal volt aki vezető tisztséget töltött be a Rákosi-rendszerben, majd az azt követő Kádár-rendszerben is és sok embert meggyilkoltatott, részt vett a Nagy Imre elleni koncepciós perben.


Én Dobrev Klára helyében elbújnék szégyenemben.



2020. márc. 9. 10:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%

Tisztában vagy azzal, hogy senki nem felelős azért, amit a felmenői követtek el?


Igen, abban vagyunk. Ezért is nem értjük, hogy harmad generációs túlélők miért kapnak kárpótlást. Egyrészt ott sem voltak, másrészt kollektív bűnösség mégiscsak van akkor?

2020. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
58%
Juj! De szivesen megnézném, hogy kik voltak a TE!!! felmenöid???
2020. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
51%

Elítélte valaha Dobrev Klára a felmenői gaztetteit?

Elhatárolódott tőlük?

Megtette ezt Gyurcsány? (Nem lenne túl hiteles, azok után, hogy Apró Piroska a Magyar Hitelbank vezérigazgatójaként nem kicsit hozzájárult Fleto vagyonához.)


Ne tegyünk egyenlőségjelet a párttagság és a vezetőség közé!

2020. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
81%

Oké a felmenői nem voltak a legjobb emberek. És? Az én nagyapám meg sakk és matematika tanár volt, akkor engem is tisztelni kéne mert ő intelligens volt? Egy nagy s..rt, hülye vagyok mindkettőhöz.

Attól hogy a nagypapa x dolgot vallott miért lenne kötelező az unokának is abban hinnie, 2 generáció alatt nem változhatnak a politikai nézetek?

2020. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nincsenek.


A Kádár rendszerből meggazdagodottak közül sokan bújnak a asszonynevük mögé, vidéken is.


DK csak folytatja az apja művét, csak most a proletár internacionalizmus helyett a liberális internacionalizmus van a zászlóján. EBEN GUBA. A végeredmény ugyanaz.

2020. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Motorman válasza:
60%
Senki nem tehet a felmenőiről. Ha nem zavar, hogy pl. Pokorni Zoltán nagyapja nyilas tömeggyilkos volt, az apja pedig kommunista besúgó, mint orbán akkor mi is a problémád?
2021. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!