Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beoltatnád magad koronavírussa...

Beoltatnád magad koronavírussal másfél milláért, hogy segíts a gazdagokon?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan keresnek könnyű munkalehetőséget, amiért sok pénz jár. Most egy ilyenre nyílik lehetőség.A gyógyszeripari vállalatok önkénteseket keresnek. Olyanokat akik vállalják, hogy koronavírussal fertőzzék meg őket, hogy később kifejleszthessék az ellenszert, amit pénzért bocsájtanának áruba


Két dolog ; Nyilván az ellenszer nem lesz olcsó. Célközönsége a gazdag emberek, politikusok is, hisz Iránban az egész kormány megfertőződött.


A másik, hogy nyilván a szegények fognak erre "ugrani". Hipotetikus kérdés. Vajon te ennyi pénzért vállalnád, úgy hogy közszájon forog, hogy az influenza is erősebb? Viszont sok pénz jönne viszonylag könnyen a házhoz


[link]



2020. márc. 9. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, mint már megválaszolták előttem is vannak emberek már évtizedek óta, akik jó pénzért vállalják, hogy "kisérleti nyulak" lesznek. Máskülönben hogyan tudnák tesztelni a gyógyszereket szerinted? Attól, hogy egy patkányon működik, még nem ugyanúgy fog reagálni rá az emberi test.

Természetesen az is hülyeség, hogy a gazdag emberek lesznek a védőoltás célközönsége. Hány olyan drága védőoltást tudsz, amit csak a gazdagok tudnak megfizetni?

2020. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha Orbán Viktor cserében lemond, én ingyen is!
2020. márc. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem, mert a már engedélyezett gyógyszerek mellékhatásai miatti elhalálozás az egyik leggyakoribb halálok – és itt még csak próbálkoznának rajtam. (Mielőtt ebbe belekötnétek, nem híroldalakról, hanem egy klinikai gyógyszerkutatásban dolgozó barátomtól tudom.)
2020. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"a már engedélyezett gyógyszerek mellékhatásai miatti elhalálozás az egyik leggyakoribb halálok"

Én meg a klinikai gyógyszerkutatásban dolgozó barátomtól tudom, hogy ez hülyeség. Egyetlen statisztikát mutass már. Csak egyetlen egyet, ami bizonyítja ezt az orbitális hülyeséget.

Te gondolom akkor nem is szedsz gyógszert ha beteg vagy, hiszen a gyógyszerek mellékhatásaiba többen halnak bele, mint a betegségekbe (hiszen a betegségbe belahalás nem lehetnek a leggyakoribb halálok ezek szerint).

2020. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Simán. Egy náthát megér.
2020. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!