Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak miért van olyan...

Orbánnak miért van olyan kevés megtakarítása? Kevesebb mint másfél millió forintja van

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 06:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Mert van egy Pénztáros Lőrinc vagyonkezelője, és sok más strómanja.

Az is lehet, hogy majd gyűjtést szerveznek a legszegényebb miniszterelnök megélhetéséért.

2019. febr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Elverte mindet stadionra, kisvasútra meg elnöki magángépre.
2019. febr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
+ még kb. 500 000 000 000 világszerte különböző pénzintézetekben.
2019. febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég lenne egyetlen forint is, ha körülöttem, apám, lányom, barátaim milliárdosak. Csak kapnák egy tál levest tőlük néha. Különben is, jól hangzik a csórók között, még neki is alig van pénze.
2019. febr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem, ez a kérdés kb egy éve is téma volt, és az akkor még ellenzéki Hír Tv-ben a riporter feltette ezt a kérdést a kormánypárti publicistáknak. Kb ilyen válaszok jöttek: Csak, na és, majd Bencsik Gábor ezt válaszolta: Elköltötte! És ezzel a válasszal be is éri a FIDESZ-t hatalomban tartó 2,5-3 millió ember.
2019. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebböl is látszik, hogy minden szava hazugság.
2019. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Iszik
2019. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A marketingesek igy épietették fel a karaktert. A dolgozó nép fia némi megtakaritással és bankhitellel, köpködi a szotyolahéjat a focimeccsen. A semmi urizálás kicsit megbukott amikor magán repülőgéppel megy meccsre, de vannak gazdag barátai - szól a magyarázat.

Arra leszek kiváncsi mit csinálnak majd a marketingesek ha egy megörökli az apja vagyonát és nem lesz már szegény ember.

Hogyan igazitanak a karakteren hogy továbbra is szimpatikus legyen a szegény választóknak.

2019. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 8. válasz tetszett a legjobban. Tényleg az Orbán-karakter is egy ugyanolyan marketing termék, mint a migránssoros vagy a polgári Magyarország. Orbán egy közülünk, nagyjából úgy él és úgy gondolkodik, mint egy átlagos, közepesen macsó nagycsaládos ember. És ezt elég sokan beveszik ahhoz, hogy hatalmon maradhasson. Távoli a párhuzam, de erről jut eszembe, hogy már Hitler is egy ehhez hasonló felépített karakter volt. Őt egy olyan aszkétának maszkírozták, aki csak Németországért él, akinek nincs is magánélete, akinek Németország a jegyese. Tudjuk, hogy ez sem egészen így volt.
2019. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Bátran állítom, hogy Orbán a leggazdagabb magyar. Csak nem a saját nevén van a vagyona, hanem a gyerekein, barátain. Mészáros ugye most a leggazdagabb, Orbán legjobb barátja. De ez csak névleges szerintem, hogy azért ne legyen már olyan feltűnő, hogy minden az övé.

A 1,5 misis megtakarítással nem tudom kit tudnak beetetni. 23 évesen több megtakarításom van. Neki ennyi év politikai karriere van, mint ahány éves én vagyok.. Ebből 4 ciklus miniszterelnökként.. Aki elhiszi a 1,5 milliót, őszintén sajnálom.

Egyébként a többi diktátor is ezt csinálja. Ő nem gazdag, csak a barátai és az összes csaladtagja

2019. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!