Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt van a koronavírus és a...

Itt van a koronavírus és a gazdasági világválság. Elképzelhető, hogy a budapesti ingatlanárak szinte le fognak nullázódni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 02:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Sőt, a tulajok fizetnek neked majd azért, hogy odaköltözz a lakásaikba.
2020. márc. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem és szintén nem.
2020. márc. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán értem, hogy miért válaszoltok neki. Azért irkálja ki állandóan az elmebaját, mert odafigyeltek rá.
2020. márc. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha veszek valamit 100 ft-t és lemegy 50-re az ára, de van esély, hogy visszamegy, akkor az addig nem bukás, amíg nem szállok ki belőle.

Hogy az ingatlan le menjen tömeges eladásnak kell lennie. Ahhoz pedig sok családnak előbb a padlóra kéne kerülnie. Gondolom azt meg te se akarod.

2020. márc. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
A mi társadalmunk gondolkodása pont ellentétesen működik. Mivel itt a vírusprobléma, szerintem jónéhányan inkább mégjobban fel fogják nyomni az árakat, hogy csak a kiválasztottak tudjanak beköltözni a kecókba... Durva.
2020. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Jajj kedveském, hát neked senki sem szólt, hogy koronavírus nem létezik?
2020. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Még negatívba is mennek
2020. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%

A járvány nem annyira veszélyes, mint a híre.

Sajnos a tőzsde viszont igencsak megérzi, így a befektetők kiveszik a pénzüket a bizniszből, de valamibe fektetniük kell és az ingatlan az mindig jó üzlet, mert igaz ugyan, hogy ingadozás lehetséges, de hosszú távon biztos a drágulás.

Normális időkben az üzleti befektetés ugyan többet hoz, ehhez mérten az ingatlan veszteségesebb, mert kevesebbet hoz, de ilyenkor az érték megőrzése a fontos, ezért az ingatlan ára biztosan felmegy.

2020. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Inkább drágulás várható.
2020. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Én egyébként már azt is kipróbáltam, hogy penicillint hintettem a járdára a kiszemelt ingatlan előtt, de ettől sem ment le az ára. Úgy vélem, hogy a biológia árcsökkentés vírusokkal, baktériumokkal és gombákkal történő kivitelezése a tudomány jelen fejlettségi szintje mellett még nem teljesen megoldott.
2020. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!