Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan ellenzéki politikusok, akik hazafias, nemzeti szemléletben gondolkodnak? Ha igen, mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyen például Schiffer András, Toroczkai László, Gaudi-Nagy Tamás vagy éppen Thürmer Gyula.


Nekem személy szerint szimpatikusak, mert konstruktívan állnak a mostani kormányhoz. Nem támadnak be mindent csípőből, amit a kormány is mond, nem úgy, mint a csak fröcsögni képes lipsi csürhe, akiknek semmi nem felel meg.


2020. márc. 11. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Normális nemzetben gondolkozó nem áll össze ezzel az EU-s popsinyaló ellenzékkel, így nem találhatók meg a soraikban. Akiket írtál ki is fújt sajnos...
2020. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem Gyurcsány Ferenc.

Ő volt az egyetlen aki hozzá mert nyúlni az egészségügyhöz.

Amúgy vizitdíj a legtöbb Európai országban van.

Csak Orbán verte a nyálát emiatt.

2020. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

"hazafias, nemzeti szemléletben gondolkodnak" - ez mit jelent pontosan számodra, Kérdező?


Ne általánosságokat írj, hanem olyat, ami alapján X politikusról eldönthető, hogy így gondolkozik, vagy sem.


Mitől hazafias Thürmer? Ha valaki nem dícséri Orbánt, akkor ő már hazafiatlan? Mitől hazafias Orbán?

2020. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Ez a "nemzeti szemlélet" nekem ósdi, valódi tartalom nélküli zagyvaság, amivel azért orruknál fogva lehet vezetni stupid embereket.
2020. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

#2


"Szerintem Gyurcsány Ferenc."


XD

Igen... "egyesülnénk a Római Birodalomba...szép menet lenne..."de ha ti ezt akarjátok ám legyen..

2020. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mitől hazafias Orbán? Mégiscsak ő zavarta ki az IMF-et, a sorosista CEU-t is helyre tette, a déli határon a kerítés ötlete meg a migránsok kontroll nélküli beengedésének tilalma sem annyira ördögtől való ötlet. A határon túli magyarok magyar állampolgárságának visszaadása is szép gesztus. Ezek főbb szimbolikus intézkedések.

A fent felsorolt személyek sem dicsérik agyba-főbe Orbán Viktort, de nem is támadják le egyből. Ezért becsülendőek.

2020. márc. 11. 20:16
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez a pár személy akit felsoroltál tiszteletre méltó az ellenzéki térfélről, a többi mind internacionalista hazaáruló.
2020. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mellesleg elég ocsmány dolognak tartom, hogy valakik folyton felnyomják Brüsszelben az országot, hogy igenis indítsanak ellenünk mindenféle kötelezettségszegési meg akárhányas cikkely szerinti eljárást. Szerintük meg ez nem az ország, csak a kormány ellen irányul. Ja? Akkor azt meccseljék le itthon, és ne égessék magukat Európában.
2020. márc. 11. 20:21
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

"Mellesleg elég ocsmány dolognak tartom, hogy valakik folyton felnyomják Brüsszelben az országot, hogy igenis indítsanak ellenünk mindenféle kötelezettségszegési meg akárhányas cikkely szerinti eljárást. Szerintük meg ez nem az ország, csak a kormány ellen irányul. Ja? Akkor azt meccseljék le itthon, és ne égessék magukat Európában."



Magukat égetik...undorító volt ez a Sargentini report is...és az Unió képes volt szavazásra bocsájtani, láttam a videót YouTubeon, amikor megszavazták, hogy örültek egymásnak, érted egy külföldi örül, sőt a magyar ellenzékkel együtt... normális? 🤢🤮🤮🤮

2020. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Gratulálok, kérdező, Schiffer kivételével felsoroltad a magyar ellenzék legnagyobb kreténjeit, akiket mind a Fidesz tart el.

Az ultrakommunista Thürmert értékeled te hazafiasnak, nemzeti szemléletűnek? Hú, de meg vagy zavarodva.

2020. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!