Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megválasztanátok miniszterelnö...

Megválasztanátok miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

Legfontosabb programpontok:

- egészségügy támogatása, kórházak teljes körű felújítása, normális ellátás,

- sportolók milliós fizetéseinek elvétele,

- állatkínzás szigorú szankcionálása,

- nők, gyerekek fizikális bántalmazásának szigorú szankcionálása.



2020. márc. 12. 01:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a Táncsics radikális balpárt támogat akkor.
2020. márc. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy ti támogassatok. GYIK = naponta 370.000 látogató. Egyelőre ennyi elég.
2020. márc. 12. 01:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem támogat a Táncsics radikális balpárt vagy az ISZOM párt,esetleg a TEMPO párt,akkor felejtős a téma.
2020. márc. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

se stadionok? se mutyi? se haverok?


NEM!

2020. márc. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A 3. pont felesleges. Nem nyugdíjas állás a focista, 40-50 éves korára kb el is van felejtve és semmire nem jó már. Aktív évek alatt kell félre rakni.


Így valahogy nem szimpi.

Javasolnám továbbá a politikusok átvizsgálását és azt, hogy átnézetnéd a külföldről idetelepültek jogosultak-e a nyugdjíjra. Pl akik 300an vannak egy hàztartásban azok nyílván nem élnek ott életvitel szerűen. Ezzel az intézkedéssel milliárdokat tudnál spórolni. Ebből még próbálkozhatnál az úthálózat fejlesztésével.

Valamint a szingliknek is jó lenne ha lehetne valami lakás támogatás vagy valami, mert ha a semmire nem nősülök meg és veszek a nyakamba 3 gyereket úgy hogy még pl a szüleimnél lakok, mert nincs saját házam, akkor nem is lesz.

2020. márc. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán.
2020. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sportolók 40 után nyugodtan elmehet dolgozni, mint mások.
2020. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 a focisták pl havonta keresnek annyit, mint az átlagember évente... ne sajnáljuk már.
2020. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A "Kétfarkú Momentum" színeiben indulnál?
2020. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

Én is az vagyok aki szerint a kutyámnak is kellene adni fizetést, mert ő is játszik a labdával. De most a színészeket se szidjuk, se az énekeseket, pedig ők is ugyan úgy keresnek. Nem vagyok foci rajongó, azt se bánnám ha nem lenne, de ettől függetlenül tudom reálisan nézni a dolgokat. Valakinek ez okoz örömet, olyan neki, mint nekem a sorozat vagy egy jó film. (csak ugye több a fociban a színészet)

Ha egy focista már kiöregedik lesérül vagy bármi annak annyi. Aktív éveiben ha kap 1 milliót mert szórakoztatja a rajongóit hát felőlem ez ne legyen akadály. Sok más dolog van amibe bele lehetne kötni.

Ha a focistákon akarunk spórolni akkor felesleges milliárdos stadion mindenhová, ha egyszer nincs normális foci, nem a stadiontól lesz a tudása.

2020. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!