Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne már lezárni Budapeste...

Nem kéne már lezárni Budapestet, leállítani a tömegközlekedést és felkérni a hadsereget, hogy tartsa fenn a rendet?

Figyelt kérdés
A kormánynak ideje lenne valódi lépéseket tenni a járvány megakadályozásának érdekében!

2020. márc. 13. 14:06
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

"de ha parancsba adnák se tartaná be mindenki."


Akik megszegik a kijárási tilalmat azokat a hadsereg előállíthatja és elrendelhetik a kényszer karantént!


Kínában is így csinálták! Tanulhatnának a kínaiaktól!

2020. márc. 13. 15:43
 22/42 anonim ***** válasza:
91%

"Én bevásároltam, akkor mindneki kinevetett, na most ki nevet?"

Ugyanazok.

Komolyan, ekkora hisztit csapni, ez tényleg nevetséges. Gyakorlatilag sokkal több embert ítélnének halálra a módszereid, mint amennyi a vírusba valaha is belehalna.

2020. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

'Max nem lesz áram meg víz, kibírjuk, régen sem volt mégis éltek ám emberek akkor is...'


Neked tényleg az a mérvadó, mi volt régen? Csak mondjuk az igényszintünk rohadtul nem ugyanaz, mint régen, de sebaj...

2020. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Majd meglátjuk amikor nem lesz mit enned!


Nekem itt van 25 kiló liszt, zsír, tojás, konzervek.

2020. márc. 13. 15:49
 25/42 A kérdező kommentje:
Milyen igényszint? Egy világjárvány közepén nem számít a te luxusigényed!
2020. márc. 13. 15:50
 26/42 A kérdező kommentje:
El van a nép kényelmesedve az a nagy baj! Fogadni mernék az ide írogatók katonák se voltak. Kis vékony, liberális fiúk lányok, egy fekvőtámaszt nem tudnak lenyomni...
2020. márc. 13. 15:52
 27/42 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy elöregedő társadalomban élünk? Több az idős, mint a fiatal. Vagyis nagyon is kellenek az emberek, ha te nem is fogod fel. Mert ha senki nem dolgozik, senki nem látja el őket, és rengeteg időt nem tudnak a családtagok ellátni, ha akarnák se.


És ők csak az idősek, illetve az egészségügy. Mindenki leírta a véleményét. Ha neked így kényelmes, hogy megvetted a fél boltot, oké, később is jó lesz, de másokra nem erőltethetsz rá semmit, ha fel is vagy háborodva és rajtad kívül mindenki hülye.

2020. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

#26

Ez esetben lehet kifelé pattanni Szibériába és ott legénykedni, ha ennyire keménykötésű vagy.. :P

2020. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
#26: Én voltam, öcsi, mégse reszketek a WC-n, hogy mi lesz. Betárazni... járványveszély van, nem éhínség! Tartsd a távolságot az emberektől, kézmosás nélkül ne nyúlj a szemedhez-szádhoz, nagyjából ennyi.
2020. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Addig értem, hogy felkérik a hadsereget. Onnantól nem értem, hogy ki és hogyan kéri fel a vírust.
2020. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!