Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem aggaszt az hogy...

Titeket nem aggaszt az hogy emberekre törik rá az ajtót és viszik el őket mert a kormány szerint "álhíreket" közölnek?

Figyelt kérdés

A fidesz kormány a koronavírusnak "hála„ kihírdette a veszélyhelyzetet és mindenféle különleges jogot szavazott meg magának.


A tegnapi napon is a tek-esek azért törtek rá újságírókra és votték el őket mert a kormány szerint "álhíreket„ közöltek l,ez történik a 21.századi középeurópában.


Ez akár az 50-es években is történhetett volna,az ávo akkor is elvitte azt aki kritizálta valahogy a rendszert.


Kitalálja a fidesz hogy ez meg az álhír és ha utánajársz eltüntetnek/cenzúráznak,ez már diktatúra.


Most hogy a vírus miatt felruházták magukat diktátori hatalomal megsemmisíthetnek bárkit és bármit.


Link: [link]


Egy kis ötvenes évek,mintha mai hír lenne:"az ’50-es évek ÁVH-s terrorja rettegésben tartotta a hazai lakosságot. Az államvédelmis akcióban több százan/ezren tűntek el örökre,újságírók/civilek.



Ti nem féltek hogy ti lesztek a következők?



2020. márc. 14. 04:48
1 2 3
 21/28 Alex Fly ***** válasza:
0%
Mindenkit elvisznek a körtévéből és a KESMA-ból?
2020. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, ne higgyünk már el minden ilyen baromságot. Egy diktatúrában, ahogyan te fogalmaztál, ha csak nyiltan kimered jelenteni magát ezt a szót, már sz**rá vernek. Én nem vagyok FIDESZ párti, sőt... de gondolkozzunk már reálisan. Kicsit nézz utána a dolgoknak mielőtt ilyen hülyeséget irsz.
2020. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 mindentudó99 ***** válasza:
100%
A kérdező eltünt. Már valami kőfejtőben nyomja
2020. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%
elöbb kellett volna
2020. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"A kérdező eltünt. Már valami kőfejtőben nyomja"


Úgy gondolod a tek-esek már meglátogathatták? 🤔

2020. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Barnabas333 ***** válasza:
Nem tudom mi lett volna vele, ha Kína,írán vagy Koreában ír ki egy ilyen kérdést. Az arabok azt mondták kedves kérdező, hogy nálunk kánaán van, náluk egy katona simán lelőhet az utcán indoklás nélkül. Azért ettől itt még messze vagyunk...
2020. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én inkább attól tartok, hogy ez elfajul. Most éppen tényleg rengeteg az álhír, de mi lesz, ha egy idő után arra is ráfogják, hogy álhírt ír, aki valójában az igazságot, vagy a saját véleményét közli egy témával kapcsolatban, és őt is álhír gyártónak bélyegzik meg. Pl most láttam sokan kiposztolják, hogy nincs ellenőrzés a határon, részletesen leírják a tapasztalataikat a repülőtereken, vagy épp most egy fiatal gyógyszerész srác posztoltra a kálváriáját, hogy már napok óta piszok rosszul van, de mégis milye nehézkesen tesztelik a vírusra. Ebben az esetben én pl félnék leírni a tapasztalataimat, mert mivan ha megvádolnak azzal, hogy pánikot keltek...
2020. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#23 😁

Nem rárörtek a rendőrök, kihallgatták őket. Ha nem igazolva látják a dolgot, átadják az ügyészségnek, az meg a bíróságnak.

Az ítél, ahogy gondolja, és a vádlott fellebbez, ha gondolja.

Ez folyik a 21. század elején, Közép-Európában.

Hol a hiba?

2020. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!