Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új kormány plakátok miért...

Az új kormány plakátok miért vannak ennyire negatív hatással az emberekre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 14:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%

Nekem ez a baloldali gondolkodás magas, bár ez a 10 alatti IQ másba is megmutatkozik.



Bajuk van azzal hogy a kormány 100 milliót költ plakátokra, erre mi a megoldás? Tönkre teszik hogy még vagy 50 milliót öljenek bele. FUCK LOGIC xD.

2015. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Az érvelésed jogos, de nem vagyok biztos benne, hogy ez a baloldali gondolkodás jellegzetessége. Az érdekelne igazából, hogy miért érinti ez ilyen mélyen az embereket.
2015. jún. 11. 14:06
 3/35 anonim ***** válasza:
52%
Csak az a lényeg, hogy ellentmondjanak a fidesznek meg, hogy szidhassák Orbánt, amivel nem is lenne úgy általában baj, de ebben most kivételesen igaza van a fidesznek.
2015. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert kidobunk megint milliókat a semmire. Vagyis dehogy a semmire. Kormánypropagandára. Üzengetnek itt a menekülteknek magyarul... Hát noormális? Így meg úgy be kell tartanod a törvényeinket, nem veheted el a magyarok munkáját, satöbbi. Ugyanolyan, mint az ÜZENJÜK BRÜSSZELNEK. Akkor írjanak nekik levelet, bmeg, ne óriásplakátokon írogassanak. Az a legnagyobb bajom, hogy ezeknek a plakátoknak nem az a céljuk, amit a kormány el akar hitetni, csupán annyi, hogy az emberekben azt az érzetet keltse, hogy "EZ IGEN, ÍGY KELL EZEKNEK MEGMONDANI, SZÉP VOLT FIDESZ, CSAK ÍGY TOVÁBB, EZT MOST JÓL MEGMONDTÁTOK NEKIK, HAJRÁ" Csupán ennyi.
2015. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel annyit fog elérni a Fidess, hogy a külföldön élő/dolgozó magyarokra is úgy fognak tekinteni, ahogy mi gondolkodunk a bevándorlókról.
2015. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Krutoj Prianik: Szerintem is fontos kérdés a bevándorló kérdés, de lehet, hogy kevésbé provokatív módszerekkel is megoldható lenne.


Igen tényleg sok embert az zavar, hogy egyrészt ez rengeteg pénz, a kampány is meg az ellenkampány is, ezzel is egyet lehet érteni.

2015. jún. 11. 14:37
 7/35 Shai-Hulud ***** válasza:
36%

Mert abból a pénzből, amit a plakátokra költöttek, azt a pár száz menekültet, akiket be kellene fogadnunk, simán eltarthattuk volna.

Így viszont kidobunk k..rva sok pénzt plakátokra, és ugyanúgy be kell fogadnunk azt a pár száz menekültet.

A többit meg vissza lehet küldeni honnan jött, ugyanúgy, mint eddig.

2015. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
41%

"Nekem ez a baloldali gondolkodás magas, bár ez a 10 alatti IQ másba is megmutatkozik. "

Ebből is látszik, hogy az IQ-ja a fideszeseknek ennyi. Ugyanis, amit te jobboldalinak hiszel, igazából az az baloldali gondolkodásmód. Országunkban ez (is) másképp működik. Arról nem is beszélve, hogy jön bármilyen oldal is a plakátrongáláshoz. Az nem jut el a kicsiny agyatokig, hogy nem csak a "libsik" és "balosok" lehetnek azok,akik ellenzik a fidesz politikáját.

2015. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, mondjuk valamilyen feltételeket szerintem kellene szabni, hogy ki maradhasson és ki nem, mivel az állampolgárság megszerzéséhez is már vizsgázni kell.
2015. jún. 11. 14:42
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem jobb meg baloldali vitát szándékoztam volna kirobbantani...
2015. jún. 11. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!