Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesit h minden...

Titeket nem idegesit h minden mediasztar meg kormány azt mantrazza h maradj otthon?

Figyelt kérdés
Miert nem arról folyik a szó h kutatas csinaljak ezerrel h meglegyen a gyógyszer!
2020. márc. 17. 19:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Mintha csak ez az egy megoldas lehetne! Francokat! Nekik kéne lepni sokat!


Otthonmaradas

Segelyek

Tesztek nyalbol

Automatikus ajtok es csapok kozepuletben

Hazhozszalitas arukat!

2020. márc. 17. 19:28
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Engem már nagyon. lassan meglincselnek ha az utcán vagy.
2020. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Azert mert az olyan aluliskolazottak is mint te azzal tehetik a legtobbet a virus ellen hogy otthon marad. Nem kell megertened, csak fogadd el az okosabbaktol.
2020. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Egy gyógyszerfejlesztés sok idő, és még úgy is sok benne a hibalehetőség, és ha összecsapják, esetleg többet árt, mint használ.

Engem az a sok h*lye idegesít, aki össze-vissza császkál, mert "ő nem fél".

Én se félek, de azt szeretném, ha minél hamarabb túl lennénk rajta, és ezért szerintem nem nagy ár néhány hétig a hátsódon ülni otthon (ha megteheted). Illetve nem is ülni, mert rengeteg tennivaló van otthon is, csak meg kell találni.

2020. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
De, miután mindenki csődbe ment, tuti, h nem maradnak otthon, hanem mennek ki tüntetni minden ellen.
2020. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Figyu, az egyszerű átlagember mit kutasson? Ez a virológusok dolga, akik a te útmutatásaid nélkül is tudják/teszik a dolgukat.
2020. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Engem nem.
2020. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Total be van programozva az agyatok! Media hatasa! Ebredjetek már föl!

Oke otthon maradunk,de mi van a kutatassal. Meg miert vagytok ilyen kishituek h jöttök halom kifogassal! Fogadjunk ha a katonaknak kéne vagy a politikisoknak egyből meg lenne az ellenszer!

2020. márc. 17. 19:43
 9/18 A kérdező kommentje:
Kovetelje a kormanyon a kutatast! Meg tegyél nyilvanossa minden nap a tvben! Nem azt akarom hallgatni minden nap h hány beteg van meg hanyan haltak meg!
2020. márc. 17. 19:45
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Ezt az otthon maradást tényleg úgy mantrázza mindenki, mintha mérgező lenne a szabad levegő. Persze megértem, hogy egyszerűbb azt leírni hogy #maradjotthon, mint azt, hogy #tarts2méterestávolságotmásoktólésnetapizzösszemindenszartaztánlehetőlegmossiskezetkösz. Pedig erről lenne szó, ma a sajtótájékoztatón is világosan elmondta a néni, hogy nyugodtan ki lehet menni sétálni, kirándulni, még vásárolni is, csak mindenki figyeljen arra, hogy ne menjen tömegbe, ne menjen közel másokhoz hosszabb időre, ne fogdossos össze mindent az utcán, ha mégis minél hamarabb mosson kezet, stb. A közösségi média tele van olyan figurákkal, akik imádnak másokat leereszkedő stílusban kiosztani szakdolgozathosszúságú posztokban.
2020. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!