Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megfelelően kezeli e a kormány...

Megfelelően kezeli e a kormány a koronavírus helyzetet?

Figyelt kérdés
Jó azt gondolom hogy az ellenzék szerint nem, (minthogy azok mindent ész nélkül elleneznek) de arra vagyok kíváncsi hogy az általában ki mit gondol
2020. márc. 18. 22:49
1 2 3 4
 1/39 árokpart ***** válasza:
90%
Szerintem igen.
2020. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
Meglepően jól, higgadtan. Sosem hittem volna ezt egy populistától, de most O.V. végre államférfiként viselkedik. Karácsony viszont nálam leszerepelt, földbe állítana a komplett gazdaságot, amiben többen halnának bele, mint egy menedzselt járványba.
2020. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem. Persze ez egy vélemény, de ennek ellnére a fideszesek majd jól megsértődnek rajta :)

- Ahogyan más országokban, itt is hozzáértőknek, nem katonáknak meg politikusoknak kellene tájékoztatni az embereket.

- Nem tesztelték azokat, akik fertőzöttekkel voltak kapcsolatban, még akkor sem ha kérték és még akkor sem ha kórházi dolgozók voltak

- Ha egy ujságíró megkérdezi, hogy miért tesztelik a belügyminisztert, akinek nincsenek tünetei és miért nem tesztelik a kórházi dolgozókat, akikről tudni, hogy fertőzöttel voltak kapcsolatban, akkor mellébeszélnek, de nem válaszolnak

- Hatástalan kézfertőtlenítőt osztogattak a háziorvosoknak és kórházaknak

- Egyik nap lehülyézik az ellenzéket amiért iskolabezárást javasol, majd aznap este Orbán bejelenti, hogy bezárják az iskolákat.

- Lezárják a határt, de úgy, hogy az áruszállító kamionok is a több kilométeres sorban vesztegelnek

- Aztán amikor már 30km-es a sor, átengedik a határon a románokat

- Bejelentik, hogy nem kell fizetnie senkinek a törlesztőrészletet év végéig. Tehát annak se, aki nem veszítette el a munkáját, aki megtehetné, hogy fizesse. A bankok nem fognak év végéig senkinek személyi kölcsönt adni, pont most, amikor az embereknek szükségük van rá, mert ha nem akar, nem törleszt év végéig.

- soroljam még? Felesleges, de ha valaki szeretné, szívesen :)

2020. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
45%

Nézd meg az európai fejleményeket. Akár a környező országok statisztikáját.

Szerintem eddig jól. Hogy a gazdaságunkkal mi lesz, az még a jövő zenéje.

2020. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
46%
Lárifári.
2020. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
9%
Ha a migráncsait akarja ezzel elijeszteni akkor igen. Volt már ennél veszélyesebb vírus 2003-ban aminek 30%-os volt az elhalálozása. Egy fiatal buszsofőr barátom a rendelőben halt meg mert leállt a veséje és összeomlott, ráadásul én is elkaptam anno.
2020. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%
Ugy gondolom hogy nem a legjobban, de latva angolok, spanyolok, szerbek, hollandok hozza allasat ahoz kepest nem rossz, viszont a magyar tarsadalom leszerepel sajnos.
2020. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%

4es: a környező országokban 10szer annyi embert teszteltek, mint itthon. Persze, hogy több fertőzöttől tudnak.

Ez tipikusan az az eset, hogy amiről nem tudok, az nem fáj :)

Persze, hogy kevesebb a fertőzött, ha alig tesztelik az embereket. Tessék, még egy pont, hogy miért nem kezeli jól a kormány a helyezetet: a WHO megmondta, hogy fontos, hogy az országok teszteljenek, teszteljenek, teszteljenek. Így sikerült megállítani a fertőzést Kínában és Koreában is. Rengeteget teszteltek, a fertőzötteket elkülönítették, nem tudták így terjeszteni a vírust. Itthon meg alig párszáz embert teszteltek, míg Ausztriában több mint ezret.

2020. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
30%

#3


- Ha te csak katonáktól és politikusoktól tájékozódsz, az a te bajod.

- Halottál róla: "Szombat este derült ki, hogy koronavírusos egy marokkói miniszter, aki a héten Budapesten tárgyalt egy rakás magyar politikussal és Pintér Sándorral is kezet fogott."

- Ha van kalapja, az a baj, ha nincs, az. Minden reális javaslatot megvitatnak.

- A kamionok előtt éppen a románok, bulgárok, ukránok blokkolták az utakat. Addig nem lehetett őket átengedni, amig minden országgal nem tisztázták, hogy beengedik őket (vagy itt maradnak a mi nyakunkon).

- Aki fizetni akarja továbbra is a törlesztőrészletet, az fizetheti, csakbe kell jelentenie a banknak. Hogy a bankok mit fognak csinálni, azt nem te döntöd el.

2020. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

#6


Mesélj már, milyen 30 %-os halálozási arányú vírus volt 2003-ban M.o-on?

Jaaa, hogy visszamentél Kamerunba. Egész jól megtanultál magyarul.

2020. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!