Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért harsogják észnélkül,...

Miért harsogják észnélkül, hogy MARADJ OTTHON?

Figyelt kérdés
Az influenzában évente több tízezren halnak bele magyarul több, mint a koronavírus. Mesélje már el nekem valaki, hogy a koronavírus ami sokkal gyöngébb csak gyorsabban terjed miért is kellett a kormányoknak bevezetni szükségállapotokat és egycsapásra kivégezni a gazdaságot és természetesen a leggyengébb rétegeket kivégezni??? Azok akik MARADJ OTTHONT ordibálnak csak úgy tegyék ha anyagilag finanszírozzák az otthon maradottak napi életét?

2020. márc. 19. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/181 anonim ***** válasza:
90%
Az influenza nem fenyeget azzal hogy tízezreket küld az intenzívre, a korona igen
2020. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/181 A kérdező kommentje:
Akkor nézz utána, mert rosszul tudod. Az influenzajárványok évente több tízezer ember halálát okozzák évente. Picit gondolkozz: érdekes, hogy SOHA nem vezettek be a kormányok szükségállapotot csak épp most. Egyértelmű, hogy egészen más van a háttérben. Ez jó az elitnek, mert háború nélkül simán kinyírhatják a leggyengébbeket + milliárdokat nyernek ezeken főleg a gyógyszergyárak, virológusok és a kormányok is, mert úgy megszabadulnak sok nyugdíjastól és még millió előnye van számukra.
2020. márc. 19. 22:30
 3/181 anonim ***** válasza:
95%
Mert ha a coronavírus ugyanolyan szabadon terjedne, mint az influenza, akkor nagyságrendekkel több haláleset és intenzív kezelésre szoruló ember lenne (akik nagy része szintén meghalna, hisz az egészégügyi kapacitás is véges).
2020. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/181 anonim ***** válasza:
24%

Kész, totál meg vagyok fázva, lehet lázam is van folyik az orrom pedig a lábam se tettem ki sehova egy hónapja. Lehet hogy már a levegőben van ez a láthatatlan vírus veszedelem? :-D

Kész hülye mindenki mert ki tud különbséget tenni egy influenza szerű és egy koronavirus tünetei között. Senki, és a tisztifőorvos szerint még a teszt sem.

2020. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/181 anonim ***** válasza:
87%

Az összeesküvéselméletedet csúnyán megbuktatja, hogy pontosan az a felhajtás célja, hogy ne hulljanak milliószámra a betegek és az idősek.

Az pedig önmaguk tökönszúrása lenne, ha egy csapat gazdag kicsinálja azt a szegényréteget, akik nekik termelnek.

Totál irreális nonszensz minden, amit írtál.

2020. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/181 A kérdező kommentje:

Napjainkban többen halnak meg influenzában, mint eddig gondolták. Több mint tíz évvel korábban megjelent tanulmányok szerint az influenzavírusok okozta infekciók és azok szövődményei globálisan évi 250.000-500.000 halálesethez vezetnek. Az Amerikai Egyesült Államok Járványügyi Szervezetének, (CDC) az Egészségügyi Világszervezettel (WHO) közösen végzett tanulmányai azonban arra mutatnak rá, hogy az influenzajárványok világszerte több halálos áldozatot követelnek, mint azt korábban gondolták, és mint az a korábbi közleményekben szerepelt.


A friss tanulmány, ami több ország bevonásával szerzett, jóval nagyobb számú adat elemzésén alapul, arra mutat rá, hogy az influenzafertőzések következtében fellépő légúti betegségekre visszavezethetően évente mintegy 290.000 – 650.000 ember veszti életét. Másként fogalmazva ez azt is jelenti, hogy majdnem minden 10000. ember influenza miatt hal meg.

2020. márc. 19. 22:37
 7/181 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván megvan az a réteg aki profitál belőle. Lehet összeesküvés elméleteket szőni, az én fejembe is van pár, simán lehetséges bármi. Viszont azért ez a vírus eddig, nagyobb százalékkal okoz halált, mint az influenza. A fiatalokra, egészségesekre egyáltalán nincs is nagyobb hatásra. Itt igazából az idősekre és a krónikus betegekre vigyázunk azért, mert erre a vírusra nincs ellenszer, az influenzára van. Ami új, az félelmetes is, mert nem ismerjük. Egyébként nem gyengébb mint az influenza.

És igen, rengeteg embernek ez anyagilag baromi rossz lesz, és akkor még enyhén fejezem ki magam.

Én se örülök egyébként, mert végzős egyetemista vagyok, államvizsgás év... viszont tudom, hogy a nagyszüleimet pl meg akarom óvni. Tehát lehet, monddhatjuk, hogy senkit se érdekel a másik, amíg nem az ő hozzá közel álló hal meg...

Szóval én egyrészt azért is maradok itthon, mert nincs sulim, illetve úgy is minden zárva van kb. Harmadrészt emberundorom is lett, mindenki beleköhög a levegőbe, tök mindegy, hogy korona-e vagy sem... undorító.

2020. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/181 A kérdező kommentje:
A koronavírus fertőzést a Föld lakosságának csak piciny százaléka úszhatja csak meg és ezt nem én hanem professzorok monják. Hiába mardsz otthon akkor is elkapod. A lényeg, hogy nem haltak meg annyian mint influenzajárványok miatt és mégis pont most rendelnek el szükségállapotokat és bedöntik a gazdaságot + halálba küldik a szegény rétegeket hisz éhen fognak halni. Az aki azt mondja maradj otthon fizessen azoknak, akik nem képesek így életben maradni, mert éhen fognak halni vagy annyira legyengülnek, hogy egyértelműen meghalnak idő előtt betegségekben. Picit gondolkozzatok! Ne legyetek ennyire naivak!
2020. márc. 19. 22:41
 9/181 A kérdező kommentje:
Ott volt a MERS is az viszont ezerszer fertőzőbb és veszélyesebb mint akoronavírus és láss csodát SENKI nem hirdetett szükségállapotot. Higgyétek el itt valami NAGYON NEM STIMMEL.
2020. márc. 19. 22:43
 10/181 anonim ***** válasza:
92%
Buta vagy. Megse szóltaltál volna inkább kérdező.. Bele se kezdek, amibe akarnék, mert felbasznám az agyamat rajtad.
2020. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!