Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a legnagyobb probléma a...

Az a legnagyobb probléma a koronavírussal, hogy eltereli a figyelmet a migráció elől?

Figyelt kérdés
A vírus majd sitty-sutty eltűnik majd, a migránsok viszont egyre csak többen lesznek.
2020. márc. 24. 08:51
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
67%

"Nem is tudsz a földön olyan pontot mondani amit a fehérember nem támadott meg."


Attól még egy kalap alá venni a fehér embereket, lebüdösezni őket színtiszta rasszizmus.


Tehetek én arról fehér emberként, hogy az USA megtámadta Irakot vagy - amikor még nem is éltem - Franciaország gyarmatosított Afrikában?


Akkor miért vagyok "büdös fehér ember"?

2020. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

"2: aha, akkor miért van tele az ország csingcsung bolttal, gíroszossal meg ilyennel? Burnuszosból is egyre több az utcán."


Csak neked tűnik soknak. Ha lenne annyi eszed hogy megnézd a statisztikákat, látnád hogy Magyarországon nem él sok külföldi.

2020. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert az európai gyarmatosítok meghódították a világot és létrehozták pl: az Egyesült Államokat, mely igen ember életekbe került és( mely a világ vezető hatalma lett)......azért nekem itt közép Európában be kell ,hogy fogadjam a tudatosan betelepülő bevándorlókat??

És behúzott farokkal kell néznem ahogy sorra húzzák fel a mecseteket,imaházakat?

Mely nyugat Európát évtizedeken belül megváltoztatja?

És ha te azt mondod ,hogy büszke európai fehér vagy akkor te egy nÁcI ,rAsSziStA ,kirekesztő, fasiszta vagy

de ha ezt fekete Afrikában mondja valaki akkor...óhh de szuper milyen büszke az etnikumára stb

2020. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
#21: Miért, egy átlagos arab származású tehet a terrortámadásokról? (A fideszesek szerint igen.)
2020. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
#24 bocsi nem én írtam a 21-est, de a véleményem ,hogy a fidesz gondolkodása egyáltalán nem egyenlő minden bevándorlás ellenes gondolkodásával.Aki így gondolja az nagyon birka,nem lehet minden arabot így elítélni. Ettől függetlenül Európa maradjon meg európai.
2020. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
35%

#24 Kitaláljátok Ti hogy "Miért, egy átlagos arab származású tehet a terrortámadásokról? (A fideszesek szerint igen.)" és utána mi fideszesek magyarázkodjunk?

Nem igaz, nem gondolják így a fideszesek. Csak te hazudod ezt róluk.

2020. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy ki miről tehet.

A fehér ember a világ minden pontján megjelent, de mindig agresszív elnyomó szándékkal. Soha nem is akart alkalmazkodni.


A mostani bevándorlók a fehér hódítókhoz képest békés szándékkal jönnek. Az se igaz hogy megfogják változtatni európát mert ahhoz nagyon kevesen vannak.

2020. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
35%

#27 biztos valami troll vagy vagy egy kő alatt élsz.

Milyen békés szándékkal jönnek? Ember nézz már körül nyugat Európa nagyvárosaiban...

Kevesen vannak ...,ezt mondták a románokról is Erdélyben,kevesen vannak jók lesznek majd fizetnek adót és művelik a földünket.Aha látod mi lett belőle elszaporodtak és többség lettek.Manapság jelenleg még kisebbségben vannak de évtizedek múlva nézzük csak meg...

2020. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
#26: Véletlenül sem gondoljátok így, gondolom ezért mossátok össze az illegális bevándorlást a legálisan ide érkezőkkel.
2020. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
#29 Már bocsi, de nem a fidesz mossa össze a kettőt. Éppen hogy a fidesz ellenében jönnek mindig hogy bezzegorbán is behozta az ukránokat meg a bevándorlási kötvényeseket.
2020. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!