Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt a probléma, a letelepe...

Mi volt a probléma, a letelepedési kötvényekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rágalom, és hazugság érte, a kormány ezen cselekvését. Olyan embereket hoztak fel példának, akik Európai Unió egyetlen tiltó listáján sem szerepelnek. Ez a kötvényprogram jelentős kamat megtakarítást hozott a magyar kormánynak, és ez ezáltal teljes egészében a magyar emberek hasznára is vált. Ezek az emberek mind legális úton jutottak be az országba, és egyikük sem jelent veszélyt komolyabban a társadalomra. Sokan imádják őket összemosni, a félúton "legalizált", illegális migránsokkal, pedig nem Magyarországon romlik le miattuk a közbiztonság! Nem is beszélve arról, hogyha valóban mindenkit befogadnánk, egy idő múlva tarthatatlan állapot lehetne miattuk. És jelentősen megnövekedne a migránsok száma. De persze ez nem jelenti azt, hogy senkit nem is szabad be engednünk, főleg akkor ha ezek az emberek a társadalom hasznára is válnak valamilyen módon. A kormány csak a válságot szeretné megoldani, amit az illegális migránsok jelentenek, mégpedig úgy hogy nem Magyarországra hozza a bajt, hanem a gyökereinél kezeli.

2019. jún. 27. 11:19
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
De ez még mindig nem jelenti azt, hogy nem fognak jönni migransok, ha ez az egész megoldódik!
2019. jún. 27. 11:22
 2/33 anonim ***** válasza:
78%

". Ez a kötvényprogram jelentős kamat megtakarítást hozott a magyar kormánynak, és ez ezáltal teljes egészében a magyar emberek hasznára is vált."


Fura, én ebből egy forintot sem láttam személy szerint. De a fideszes haverok meg rokonok, akik ezt az egészet futtatták biztos elég sokat.

2019. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Na jó látom, hogy nem érted. Ami az állam hasznára válik, például egy megtakarítás, az a te hasznodra is vállik. Nem úgy műkszik a politika, ahogyan látod! :D
2019. jún. 27. 11:43
 4/33 anonim ***** válasza:
96%

Hidd el hogy pontosan értem.

Ez így tök szép ahogy te ezt megfogalmazod, csak a gyakorlatban nincs az ég világon semmi látszata.

De majd ha egyszer úgy fogom érezni hogy nem egy balkáni pöcegöröd az amibe élek, akkor azt mondom hogy igen, igazad volt.

2019. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ez segítette elő például a 2010 előtt felvett magas kamatozású IMF-hitel visszafizetését, tehát ne mond nekem, hogy nem vált a hasznodra....
2019. jún. 27. 11:58
 6/33 anonim ***** válasza:
Majd ha egyszer ott fog tartani az ország, hogy emberhez méltóan meg lehet élni a fizetésből, akkor azt mondom hogy használt. De ebben már nem igazán hiszek.
2019. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Jól meg lehet élni, és ez csak egyre jobb lesz. Én nem tudom miről beszélsz...
2019. jún. 27. 12:02
 8/33 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem tudod, mert te egy álomvilágban élsz.
2019. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Ha te mondod, akkor biztosan!
2019. jún. 27. 12:08
 10/33 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elbeszélünk egymás mellett, de szerinted a havi 130ezer Ft az egy normális minőségű megélhetésre elengedő összeg?
2019. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!