Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a legnagyobb probléma a...

Az a legnagyobb probléma a koronavírussal, hogy eltereli a figyelmet a migráció elől?

Figyelt kérdés
A vírus majd sitty-sutty eltűnik majd, a migránsok viszont egyre csak többen lesznek.
2020. márc. 24. 08:51
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
67%

"azért nekem itt közép Európában be kell ,hogy fogadjam a tudatosan betelepülő bevándorlókat"


Közép-Európa nem migrációs célpont. Igazából senki nem akar ide jönni, pont hogy elmennek innen az emberek.



"És behúzott farokkal kell néznem ahogy sorra húzzák fel a mecseteket,imaházakat?"


Pontosan, mivel vallásszabadság van Európában. Ha valaki muszlim vallást akarja követni, megteheti. Neked ahhoz semmi közöd.



"Mely nyugat Európát évtizedeken belül megváltoztatja?"


Mivel te nem Nyugat-Európában élsz, semmi közöd hozzá. Amúgy meg nem változtatja meg.

2020. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
32%

#31 "Ha valaki muszlim vallást akarja követni, megteheti. Neked ahhoz semmi közöd."


Ahhoz viszont már van, hogy az alkotmányt helyezi-e előtérbe, vagy pedig a vallása előírásait. A politikai is csak kerülgeti ezt a témát, de elkerülhetetlenné válik az, hogy valaki kimondja végre: választani kell. És aki itt szeretne maradni, annak az alkotmány az első.

2020. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

"Ahhoz viszont már van, hogy az alkotmányt helyezi-e előtérbe, vagy pedig a vallása előírásait."


Pontosan, viszont amíg nem követett el semmit, addig talán nem kellene megbélyegezni őket.

2020. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
32%

#31 és #33 Mintha nektek nem olvastak volna tanmeséket kiskorotokban vagy egy szót sem értettetek volna meg belőle.

Volt a mese a kismalacról meg a farkasról aki bekéredzkedett a házába. Először csak a kisujját, aztán a lábfejét majd a fél lábát akarta hogy beengedje a kismalac, aki közben végig tudta hogy a farkas bizony veszélyes rá mert meg fogja őt enni.

Most pont úgy viselkedtek mint ez a kismalac. Pedig már a régiek is tudták jól hogy ez baromság, azért született meg a mese és a világon mindenhol meg van a maga változata, hogy megtanítsa már a gyerekeknek, hogy van akinek nem szabad hinni, az életösztönt nem szabad elnyomni és számolni kell a következményekkel, mert átvágnak és megesznek.

Ti hagyjátok magatokat felfalni, OK. De mi meg nem. Itt és most többen vagyunk akik tanultak a tanmesékből és használják a fejüket, és bizony nem hajlandóak beengedni a farkast az otthonukba, mikor nagyon jól tudjuk hogy fel fognak falni minket.

Ha annyira farkassal akartok együtt élni (amíg hagyják) akkor menjetek ti oda hozzájuk! Ez a mi országunk, a mi szokásaink, vallásaink és életmódunk. Aki ide akar jönni és itt akar élni az változzon meg és váljon olyanná, mint mi - nem pedig fordítva.

Nyugat-Európa már megváltozott, végérvényesen. Eltűnt a nagyszerű franci kultúra, életmód, vége a különleges brit életnek és már eltűnt a svédek szuper nagyszerű, biztonságos országa is. Az hogy még csak felfogni sem vagytok ezt hajlandóak, az már nevetséges.

2020. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
45%

"Pontosan, viszont amíg nem követett el semmit, addig talán nem kellene megbélyegezni őket."


Ki mondta, hogy meg kell? Viszont az a folyamat igencsak kiábrándító, hogy szaporodik a női körülmetélések és a no-go zónák száma olyan államokban, amelyek az emberi civilizáció élharcosainak számítottak az elmúlt évtizedekben, évszázadokban. (És NEM gyarmatosítottak, mint például Svédország.)


Azt gondolom, hogy ha Rómába mész, viselkedj úgy, mint a rómaiak. Ha pedig közéjük akarsz tartozni, akkor depláne. És lehet valaki muszlim úgy is, hogy abszolút világias gondolkodású, és tiszteletben tartja a tágabb közösség szabályait, amelyet otthonául választott.

2020. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
32%

"Közép-Európa nem migrációs célpont. Igazából senki nem akar ide jönni, pont hogy elmennek innen az emberek."


Ezzel szerinted el van intézve? Szerinted tényleg senki nem akar ide letelepni és ha ezt elhiszed nagyon nem néztél még körül Pesten és a nagyvárosokban.


"Pontosan, mivel vallásszabadság van Európában. Ha valaki muszlim vallást akarja követni, megteheti. Neked ahhoz semmi közöd."


eUróPáBaAN vAlLáSszaBaDsÁg vAn dehát mi fehér európaiak nem elnyomó leigázó népek vagyunk nálunk lenne vallásszabadság??

Hogy lehet ,hogy nyugaton gomba mód szaporodnak a mecsetek,(melyek pl török állami pénzen épülnek) addig én ha én belépek egy muszlim országba még gondolni sem gondolhatok ,hogy egy keresztény templomot felhúzzak??..


"Mivel te nem Nyugat-Európában élsz, semmi közöd hozzá. Amúgy meg nem változtatja meg."


Mekkora szar duma,ameddig nem engem érint ne foglalkozzak vele ,jó hozzáállás ,ja nem...ha rajtad és a migráns párti piócákon múlna már rég nem lenne Európa...de szerencsére nem így volt és soha nem is így lesz!

2020. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

#34: Rendben takács, akkor mától én azzal az előfeltételezéssel élek, hogy az összes fideszes bűnöző. Hogy esne?


#35: "És lehet valaki muszlim úgy is, hogy abszolút világias gondolkodású, és tiszteletben tartja a tágabb közösség szabályait, amelyet otthonául választott." - nagyszerű, erről beszélek én is. Most már csak arról kellene megegyeznünk, hogy a muszlimok hány százaléka ilyen, gyanítom hogy én jóval nagyobb számot mondanék mint te.

2020. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
64%

"Ahhoz viszont már van, hogy az alkotmányt helyezi-e előtérbe, vagy pedig a vallása előírásait. A politikai is csak kerülgeti ezt a témát, de elkerülhetetlenné válik az, hogy valaki kimondja végre: választani kell. És aki itt szeretne maradni, annak az alkotmány az első."


Minden Európában élő muszlim az adott ország szabályait betartva él. Aki mégsem az elítélik ahogy egy keresztényt, ateistát vagy bármely más vallásút. Csak a fideszesek hazudják hogy a muszlimok nem tartják az Európai törvényeket.

2020. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet ,hogy nyugaton gomba mód szaporodnak a mecsetek,(melyek pl török állami pénzen épülnek) addig én ha én belépek egy muszlim országba még gondolni sem gondolhatok ,hogy egy keresztény templomot felhúzzak??.."


Muszlim országok is tele vannak keresztény templomokkal, csak ezt a fidesz birkák nem tudják mert soha nem mozdultak ki mucsaröcsögéről.



"Mekkora szar duma,ameddig nem engem érint ne foglalkozzak vele ,jó hozzáállás ,ja nem...ha rajtad és a migráns párti piócákon múlna már rég nem lenne Európa...de szerencsére nem így volt és soha nem is így lesz!"


Semmi közöd ahhoz hogy egy másik ország kit enged be és kit nem. Ha az ottani embereknek nem tetszik a dolgok alakulása akkor majd más vezetőket választanak.

2020. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg a magyarok mennyire aggódnak már a hanyatló nyugat miatt.
2020. márc. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!