Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a probléma Szijjártó Péter...

Mi a probléma Szijjártó Péter külügyminiszteri munkájával?

Figyelt kérdés

Én két fideszest politikust tartok valamire.Az egyik Varga Mihály, a másik Szijjártó Péter.


Én inkább, külügyminiszteri munkája alapján ítélem meg.


Például Ukrajna esete.

Magyarország azért "szívatja" Ukrajnát, mert az ottani magyarok számára hátrányos törvényeket hoztak.

Szijjártó többször is célzott rá, hogy visszavonják, akkor elássák a csatabárdot.


Sokan Magyarországon nem tudják hova tenni ezt a politikát, sőt negatívként emlegetik.Mivel nagyon sokan annyira megalkuvóak, internacionalisták, jobb szót nem találok erre, hogy ezt negatívan értékelik.Pedig, az ilyen politika a helyes magatartás.

Nem pedig, az, hogy száj befog, szem eltakar, fül befog, mint az előző kormányoknál.



A mostani külpolitika a NORMÁLIS.Minden épeszű állam így csinálja.

Minden állam kiáll ha a diaszpóráját sérelem éri.Ez így normális.



Olyan régen volt már normális külügyi politikája Magyarországnak, hogy sokan nem tudják milyen is az.

Csak Kádár, Rákos meg a rendszerváltás utáni "tökvakarós" külpolitikát tapasztalták.

Nem értik,hogy másként is lehet, nem csak úgy, mint egy gyarmat.


2020. márc. 24. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj hogy korrupt. Tiltott donortól fogad el ajándékot. Ilyenért rendes demokráciákban lemondanak.
2020. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#9!


Nem tudom, hogy feltűnt-e, de az környező országokkal sosem volt ilyen jó a viszonyunk. És nincs benyalás senki fel! Egyedül Ukrajnával nincs minden rendben, mert ott az orosz agresszió óta minden kisebbséget gyűlölnek, ezért folyamatos velük szemben a magyar véto.

2020. aug. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!