Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te bevezetnéd a kijárási...

Te bevezetnéd a kijárási tilalmat Magyarországon a vírus miat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 20:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
80%
NEM! Mit akartok még? Álljon le az egész világ úgy ahogy van? Ma bent voltam a belvárosban Pesten. Metróval mentem, kocsinként 4-5 ember. Mondjuk úgy, hogy volt hely leülni. Aztán kiszálltam a nyugatinál, bementem a westendbe. Egy csomó üzlet zárva, pár lézengő ember. Üzletek nagy része kong az ürességtől. Majd a deák térre mentem, ott volt dolgom (aki nem él Pesten, annak mondom, hogy itt találkozik három metró, gyakorlatilag a város szíve). Itt is pár lézengő ember, váci utca konkrétan kihalt. Szóval elhiszem, hogy a sok nyugdíjasnak a kijárási tilalom lenne a legbiztonságosabb. Nekik könnyű, nekik megvan és meglesz a kis nyugdíjuk. Mindenki más meg oldja meg az életét, ahogy akarja.
2020. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
27%

Érdekes, hogy szinte senki nem vezetné be (még). Ennek ellenére más kérdéseknél sokan azt írják, hogy sokkal több beteg van, mint amennyiről tudunk. (Ami természetesen így is van.)


Úgy gondolom, nem akkor kell intézkedéseket hozni, amikor már késő.

2020. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sokkal előbb kezdődött, gyakorlatilag a egész várost elérte. Én túl vagyok rajta, bár orvos nem látott (én nem láttam, telefonon beszéltem vele), de volt szemfájás, elöntötte a könny, volt őrült fejfájás, volt izomfájdalom, volt láz, hasmenés és gyengeség is. A jellegzetes tünetek. De bár néhány napig rosszul voltam, hamar elmúlt. Teszt NINCS.
2020. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%
#23 A láz kivételével ezek nem a korona tünetei, de mindegy.
2020. márc. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
63%
#22 Igen, sokkal több beteg van, mint amennyiről tudunk. Azért nem tudunk többről, mert a legtöbb emberen tünetek nélkül végigmegy. A halálozási aránya kb. az influenzáéval egyenlő, ezt leszámítva mindenben sokkal gyengébb annál. Emiatt még a jelenlegi intézkedések is nagyon túlzóak és feleslegesek, a kijárási tilalom meg főleg.
2020. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
30%

HOLNAPTÓL KIJÁRÁSI TILALOM!


ORBÁN VIKTOR MINISZTER ÚR MOST JELENTETTE BE!

2020. márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Kevés gyenge

Ez vicc

2020. márc. 27. 08:41
 28/33 anonim ***** válasza:
87%

Nem kijárási tilalom, hanem kijárási korlátozás.


Elég lazára lett szabva, szerencsére.

Belefér a séta, a kirándulás is. Belefér a fodrász, manikűrös, építőanyag-vásárlás, vetőmag, takarmány-vásárlás.


Nem fér bele a ruha-, cipővásárlás, háztartási gépek vásárlása, szerintem a javíttatása sem.


Elég korrekt, rosszabbra számítottam.

2020. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem túl szigorú, az igaz, de mondjuk boltba pont abban az időszakban szoktunk járni, amikor ez tiltva lesz. Ezt majd át kell variálni.
2020. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Lazy Lover ***** válasza:
Csak szólok emberek sok ember elkapta a koronát 1 hónapja tele volt az orvosi beteggel ugyan olyan tünetekkel mint a korona csak haza küldték őket hogy influenzásak
2020. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!