Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány vajon mit fog tenni...

Árokpart kérdése:

A kormány vajon mit fog tenni április 11-e után mikor lejár a kijárási korlátozás határideje?

Figyelt kérdés
Ha meghosszabbítja akkor nincsen semmi különös, mert meghosszabbította és kész. Viszont ha nem akkor a veszélyhelyzetet is megszűnteti és minden mehet a régiben. Erre nem tért ki a Miniszterelnök úr, hogy mik a lehetséges további forgatókönyvek.
2020. márc. 27. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván attól függ, milyen lesz az akkori helyzet. 2 hét itt nagyon sok idő, 2 hete még az olaszok, spanyolok, franciák, németek, britek remekül elvoltak, az usa meg azt állította, hogy az egész csak kitaláció. Most sok ezer halottjuk van ezeknek az országoknak, és nagyon rossz helyzetben vannak. Ki tudja, 2 hét múlva mi lesz itt, vagy bárhol?
2020. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Addigra talán kiderülnek a valódi arányok (angol self testing), és látszik majd a svéd, újraindított amerikai gazdasági modell működése.
2020. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Addigra még szigorítani is fogják. Már kijárási tilalom lesz addigra hosszú hónapokig. Talán lesz fél év is mire megszűnik a kijárási tilalom vagy háromnegyed éve. Attól függ mennyire sikerül elhúzni
2020. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
utolsó előtti bocs
2020. márc. 27. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem elindul a gazdaság és enyhíteni fognak. 3 hónapig megy okyan zavargások lesznek itt hogy na.

A szülők rájöttek, hogy utálják a gyerekeiket. Az emberek pedig a párjukat. Szinte mindenhonnan ezt hallom.

Plusz gondolod az Audi kifizet 3 havi bért, úgy, hogy az autópiac a földbe állt?

2020. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó én is ezt látom, szerintem április 11-e után ha jelentősen illetve nem lesznek már új megbetegedések és halálesetek se (adja a Jóisten) akkor szerintem ha még áprilisban nem is de májusra feloldják, illetve enyhítenek a korlátozásokon.
2020. márc. 27. 17:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem fogják ezt elhúzni, én arra tippelnék, hogy a korlátozást menet közben szigorítani fogják, de hosszabbítást nem tartok valószínűnek. Már csak azért sem, mert pont húsvétkor fog lejárni. Hogy utána mi lesz, azt nem tudni. De szerintem elég időben léptünk járványügyi szempontból.
2020. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet úgyis csak addig húzzák amíg a gazdaság azt nem mondja hogy elég. Akkor ha vírus van ha nincs mindent újra el kell indítani.
2020. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Vannak itt is pánik keltők!

Ez törvénytelen és büntetni kéne!

Szánalmas :(

2020. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem keltettem pánikot csupán egy kérdést tettem fel.
2020. márc. 27. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!