Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idősek nem érzik korlátozva...

Az idősek nem érzik korlátozva magukat?

Figyelt kérdés
Őket is érinti, és lofralni bevasarolni stb is csak 9-12ig tudnak, nem akkor amikor akarnak.

2020. márc. 27. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
A 65 év alattiak sem tudnak akkor bevásárolni, amikor akarnak. Mellesleg itt pont az idősek miatt van, valahogy muszáj korlátozni. Ők azok, akik nem dolgoznak, vagyis a 9-12ig általában jó nekik, ráérnek. Most egy kicsit mindenkinek áldozatot kell hoznia, mindenkinek kellemetlen ez a helyzet.
2020. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
De. Irány a tász.
2020. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

Kik is azok az idősek?


O1G szerinted véletlenül fogalmazott úgy, hogy: "idős"?


Ez nem rendelet, mert semmi konkrétumot nem fogalmaz meg!


[link]


Ha Túri-Kovács Béla 82 évét vesszük alapul, akkor az xar ügy!


Meg a szokásos néphülyítés és terelés a bőrünkre, te meg kitűnően asszisztálsz hozzá!


Bajod van a szövegértéssel? Ha nincs, akkor olvasd el újra az állítólagos "rendeletet":


[link]


EZ MÉG AJÁNLÁSNAK IS GYENGE!

2020. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem akarnak kimúlni, akkor muszáj lesz alkalmazkodniuk.
2020. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 --> az a kép nem a rendelet :D jó, hogy tudod hogyan néz ki. A rendeletben pontosan megvan fogalmazva, hogy a 65 év és afelettiek számítanak idősnek jelen esetben.
2020. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam gyógyszertárban, ott egyértelműen ki volt írva, hogy 9-12-ig csak a 65 éven felüliek mehetnek be, 12 után pedig el fogják küldeni, aki mégis próbálkozik.
2020. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem magam korlátozva. Két hete - eddig kétszer - csak a kukás edényt tettem ki a kapu elé - nem lenne szükséges, csak kikönyörögtem az őreimtől: menyemtől, fiamtól és nagyon szigorúan figyelő unokáimtól. Az a kikötés: hogy nézzek szét, és csak ha senki sem látok az utcán, akkor léphetek ki. (Erre van esély, sose volt nagy jövés-menés a faluban, pláne este.)

De, aki egyedül él, annak bevásárolnak, ha vállalja, hogy otthon marad: a szociális gondozó, a közmunkások és az egyébként munka nélkül maradt iskolai konyhások. A polgármester a napokban köszönte meg a község honlapján, hogy viszonylag sok 70 év feletti vállalta. Hallottam olyanokról, akik azért, mert jól leszidták őket a boltban, utcán.

2020. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#4, #6-nak:


Hm.


Tehát akkor a fidesz elbukta a 2/3-át ezen idő alatt?


Mert hát ugye a törvény, az törvény?

2020. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4# Ez nem a rendelet, ez egy tájékoztató a rendeletRŐL🤦
2020. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

# 9 --> Ez KORMÁNYRENDELET. Vagyis nem törvény.

A törvény fogalma nem egyenlő a rendelettel.

Amúgy a 2/3-od miért bukta volna el? nem értem. Nem is lehetséges elveszíteni azt választások nélkül.

2020. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!