Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon az emberek ebben a két...

Árokpart kérdése:

Vajon az emberek ebben a két hétben betartják jobban a korlátozó intézkedéseket mint az elmúlt közel két hétben?

Figyelt kérdés
Azért is lenne létfontosságú, hogy május végére, június elejére helyre tudjon az élet végre teljesen állni. Mert ha nem lesz itt belátható időn belül normális élet én őszintén mondom, hogy kissé félek nehogy hasonló tüntetések legyenek mint 2006-ban. Nem lenne jó egy ilyen amúgy is nehéz helyzetben ha még társadalmi krízis is járulna a bajokhoz. Más nem tart ettől?
2020. márc. 27. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ma egésznap a városban voltam, egy szellem város képe bontakozott ki előttem, embert alig láttam,drámai volt hogy mekkora pusztulás tárult elém,majdnem minden üzlet zárva volt, és ahol rengeteg ember szokott lenni egy sem volt.
2020. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te merre jártál. Nekem be kellett mennem az obiba mert a szétment a wc tartály és ömlött a víz. Nem volt üres hely a parkolóban.

Mindha csak mindenki piknikre készülne a hétvégén. Maszk csak minden huszadik emberen.

2020. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Pont ugyanaz lesz, mint ma. Egyébként egy pont után már nem éri el az emberek ingerküszöbét ez a járványmóka. Lassan itt van az a pont.
2020. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
37%
Ez a dolog rajtunk múlik de a sok hülye nem tartja be ha betartanánk előbb vége lenne
2020. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha a világon mindenki otthon tudott volna maradni 1 hónapra, a vírus már nem lenne.

De még egy város sem képes arra, hogy ezt megcsinálja, miért várja bárki egy világtól?


Hétfőn mentem munkába, az emberek ott köpködtek a villamoson.


Ezek az emberek 30-50 közöttiek. Nem fognak változni, mert valaki kérte őket. Már nem gyerekek. Nem lehet őket tanítani, ha nem akarnak változni.

2020. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem figyelni fognak rá jobban.
2020. márc. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 milyen város ez? Tegnap budapesten normál csúcsidőt megszégyeniítő forgalom volt, dugók (többségében a szokásos kétségbeesett/ijedt arcal kormányon görnyedő, bizonytalanul vezető, max 40-el hajtó hölgyek mögött).

Észak budapesten is, délen is. Rakparton végig összefüggő kocsisor mind2 irányban.

2020. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!