Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudnatok olyan intezkedeseket...

Tudnatok olyan intezkedeseket irni amit a Fidesz szerintetek jol csinalt az elmult negy evben?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami szemely szerint nektek jo volt.

2014. márc. 25. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

A BTK jobb lett, 3 csapás törvény.

Mi jobban jártunk a családi adókedvezménnyel, 1 kulcsos adóval.


Viszont április 6-án Jobbik:)

2014. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Budapest megújulását öröm nézni!

Kossuth tér, Vár, Várkert bazár, Bubi, Ludovika Campus, MTA kutatóközpont, Korányi projekt, Tüskecsarnok, Velodrom, Olimpia Park, Margitsziget felújítás ( színház, víztorony, futókör, szökőkút), Belváros, Zeneművészeti Egyetem, Pesti vigadó, Fővárosi állatkert bővítés (+tervek), Margit körút (épület bontás) 1,3 villamos, új bkv buszok, BKK hajók, ...

Mire költötték a válság előtt a pénzeket? Sőt köztulajdon eladásából származó bevételek mire mentek el? Mert most arra is futja....

2014. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Lecsökkentette a parlament létszámát.
2014. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az en csaladomnak a kovetkezo intezkedesek kedveztek:

-rezsim kevesebb lett

-anyosom 40ev utan nyugdijba mehetett

-csaladi adokedvezmeny

-16% ado

2014. márc. 25. 21:25
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

25-27%-ra emelte az Áfát így kevesebbet fogyasztok.

Elvonta az adójóváírást és a 0% jövedelemadót így jobban tudom támogatni a magyar futballt.

A rezsicsökkentés miatt kirugtunk egy embert (kisvállalkozás tervezés) így nem kell azon agyaljak hova menjek szabira és hasznosabb vagyok mert két ember helyett dolgozom.

Apósom családi gazdálkodását odaadták egy nagytőkés földbirtokosnak így legalább ők is élvezhetik a nyugdíjas lét szépségeit és nem kell gyümölcsöt zöldséget stb termeszteniük.

2014. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nálunk a településen vagy 20 közmunkás tud dolgozni, plusz képzésen részt venni(lehet azon vitatkozni, hogy milyen a képzés, de akkor sem a segélyből él)az mszp 8 éve alatt, alig volt közmunkás a településen, sőt akadoztak a kifizetések is a közszférában.

rezsicsökkentés


itt alig kapott rászorultsági alapon kedvezményt a rezsire az mszp alatt a lakosság, de most mindenkinek csökkent, sokkal élhetőbb így az élet.

nekem a belügyi intézkedések tetszenek még, pl btk szigorítás, uzsorások felszámolása(pintér első intézkedései közt volt), a korrupt éjszakai élet rendőrség felszámolása.

és egy valamit várok...simon ügyből milyen részletek lesznek még.

2014. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 viktorvarga ***** válasza:
100%

-3 csapás jólenne csak ígyis hetente meg gyilkolnak egy nyugdilyast a cigányok(nem megoldás)

-rezsicsökkentés jólenne ha nem nyomták volna tele levegővel a gázt a szolgáltatók(becsapás)

-közmunka (kezdésnek nemrossz)

-budapestet valóban fejlesztik(mindenki költözzön pestre?)

-felemelte az ápolási díjat(senkisem kapott még emelt összeget)

-ossza a pént(azoknak akiknek amúgyis van)

Szerintem az mszpseknél jobb,de nemsokkal.Ebben az országban 1 dolgot nemtudok mondani ami jól működik

2014. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Btk-3 csapás elve, adójóváírás , 1 kulcsod adórendszer, rezsicsökkentésen túl:

-Oktatásban: aki államilag finanszírozott képzésben vesz részt, annyi évet itthon kell dolgoznia, utána vállalhat munkát külföldön. (jogos)

- Hiányszakmák államilag finanszírozott képzése.

- Gyed extra.

- Kismamák védettségével kapcsolatban az a változás tetszik, hogy ha ki akarnak rúgni a cégnek értesíteni kell. Ez sem teljesen jó megoldás, de attól jobb, hogy visszamegyek 3 év után, aztán két nap múlva kirúgnak. Így legalább van idő keresni másik helyet, amíg tart a gyes. Nyilván itt is vannak kibúvók, de hol nincsenek?

- gyesről-gyedről visszatérők adókedvezménye a munkáltatóknak

- 40 év utáni nyugdíj. Sajnos anyum pont nem esett bele, de sok más ismerősöm igen.

Most ennyi jut eszembe.

2014. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én speciel csak rosszat tudok, de azt rengeteget. Mivel viszont nem ez volt a kérdés, ezért inkább megtartom magamnak.
2014. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én örültem, h végre a bankok is szívnak. Az mszp idején ha megszorítás volt napirenden mindig a családok szívtak.
2014. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!