Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit kapunk az eu-tól?

Mennyit kapunk az eu-tól?

Figyelt kérdés
Hallottam én már mindent, hogy nem kapunk, hogy az eddig le nem hívott pénzeket kapjuk most meg erre a célra, hogy 2000 milliárdot kapunk, szóval, hogy néz ez ki igazából, politikai célú félrebeszélés nélkül mert felb*sz mindkét oldal hazugsága.
2020. márc. 29. 14:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10

...amit a gyereked váratlan betegségére kaptál volna a helyi hivatal szerint...?

Remélem érted?

2020. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gondolkodj, menni fog.
2020. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Válaszodat,agyon Köszönöm.

Éppen ezt a hozzáállást vitatom a kormányzat részéről.

Megmondtuk.: Azért jó,mert jó.

Üdv a világban ismeretlen!

2020. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon értetlen vagy, igazán.


A kormányzati média, sőt maga a kormány is cáfolhatja, hogy a VÍRUSKEZELÉSRE "kapott" forrást.

Mert azt mondta a DK, Újhelyi, stb. HAZUDTAK, mert víruskezelésre az EU a tunéziaiaknak adott PÉNZT, a tagállamoknak KÜLÖN forrást nem küldött. Még az olaszoknak sem.

CSAK más dolgokra MÁR megadott összegekre címkézte rá, hogy használHATÓ a járványra is, azeredeti cél helyett.


DE a magyar kormány kérését is elutasította a vám és adómentességre a Kínából jövő eü termékekre.


SZÉGYEN rájuk. Az EU-ra is, meg a hazudós Dobrevre, Újhelyire és más díszpintyekre is.

2020. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sokan írják, hogy "egyébként is megkaptuk volna, csak máskor és más célra". Ez nagyjából igaz, de pl az, hogy most kapjuk és engedik erre költeni, az elég jó azokon a kereteken belül, amit az EU nyújtani tud.


Ehhez még annyit kell hozzátenni, hogy a mások által benthagyott keretből is kapunk, ami viszont plusz pénz. Az arányokat nem tudom.

2020. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"CSAK más dolgokra MÁR megadott összegekre címkézte rá, hogy használHATÓ a járványra is, azeredeti cél helyett."


Ez miért "CSAK"?


1. Az EU-nak nincs saját kincseskamrája, ahonnan pénzt adhat. Viszont most még a bentmaradt pénzeket is szétosztja.


2. Az, hogy feloldják a szabályokat, és tetszőlegesen költhető a pénz, az szerinted nem elég nagy engedmény? Pl én nagyra értékelném, ha az Erzsébetutalványom kajára is költhetném ebben a helyzetben.

2020. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!