Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben az országban sokak...

Ebben az országban sokak számára miért ellenszenves, ha valaki örül annak, hogy Magyarország tagja az EU-nak?

Figyelt kérdés

Nem troll kérdés, de számomra igazán megnyugató, hogy az ország az EU tagja. Rengeteg előnye van a tagságnak és még csoda, hogy megtűrik az országot tagként. Az EU köztudottan védi az emberi jogokat és ez megnyugtató. Mondom ezt úgy, hogy a belpolitikával nem is foglalkozom, tehát nem vagyok kimondott balos vagy libsi.

Kipróbáltam egyszer, hogy EU-s sapkában sétáltam és csomóan összesúgtak, hogy DK-s meg kitudja még milyen. Miért tart a magyar társadalom ezen a szinten?



2020. márc. 29. 15:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%

10

Látom sikerült töröltetni a válaszom. Csak hogy eltűnjön, hogy az eu Tunéziának KÜLD segélyt a vírusra, és még van, aki ÖRÜL az ilyen EU-nak, akinek megnyugtató az ilyen EU-ban tagnak lenni.


Az oroszok meg, akik NEM tagok, holott EURÓPAIAK ők is, az olaszoknak küldenek segítséget.


Szégyen az EU hozzáállása, ez van.

2020. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

én személyesen örülök, mert különben nem lenne munkám, egy uniós szervezetnek dolgozom.


nem csak magamra vetítve is örülök, pont a kérdező által elmondottak miatt. Magyarországnak rengeteg behoznivalója van minden téren, talán így nagyon esély van rá.

2020. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%

16:35: ez zavar téged, de mikor a magyar kormány Libanonba meg Mexikóba küldözget százmilliókat templomépítésre, az lefogadom, hogy nem.

Putyin meg jobban teszi, ha magára vigyáz, ahogy a helyzet kinéz, Oroszország is kezd csehül állni.

2020. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

"Putyin meg jobban teszi, ha magára vigyáz, ahogy a helyzet kinéz, Oroszország is kezd csehül állni."



Putyin legalább megpróbál segíteni az olaszoknak. Küldött orvosokat.


Érdekes, a balosoknak Putyin Orbán, és Trump fóbiájuk van...vagy inkább konzervatívfóbia...


Hiányzik az internacionalizmus? Hallgasd az ode to joyt hátha vidámabb leszel. 😄

2020. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
64%
Na erről van, hogy az állítólagos "konzervatívoknak" ilyen alakok a példaképeik. A poszt-KGB-s maffiózó Putyin, meg az óvodás értelmi színvonalon vegetáló Trump. Dehát hasonló a hasonlónak örül.
2020. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Na erről van, hogy az állítólagos "konzervatívoknak" ilyen alakok a példaképeik. A poszt-KGB-s maffiózó Putyin, meg az óvodás értelmi színvonalon vegetáló Trump. Dehát hasonló a hasonlónak örül."



Mindenki változhat. 😉


"meg az óvodás értelmi színvonalon vegetáló Trump.

2020. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

17:35: még csak az kellene. Egy random csimpánz különb teljesítményt nyújtana, ha a helyére tennék.

17:34: te meg idefigyelj, troll barátom! Most TÉNYLEG nem küld templomokra külföldre pénzt a kormány. De MÁSKOR sem, EGYÁLTALÁN nem kellene, különösen nem Mexikóba, ahol amúgy sincs hiány belőlük.

Egyébként pedig: [link]

2020. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
18%

17:58 Igaz nem én vagyok a troll de Népszava cikket nekünk be nagyon küldj.



Az egyház fejlesztése minden balos média lehozza, mert hú mi darwinisták hú mi ateizmus, hú mi komcsik..


Na ezért nem olvasok baloldali médiát... szerintem egy baloldali azt várja, hogy a templomok zárjanak be...


Ha a prideot támogatná helyette a kormány, akkor hú de jó, jeh...Nem vicc szerinted?

2020. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

20

DE a tunéziaiknak az EU MOST küld pénzt a vírushelyzet miatt.


DE az eu nem engedte a magyar kormánynak a MOST beszerzett kínai eü termékekre az adó és vámmentességet.


A templomépítéssel kapcsolatban: van arra ráta, hogy mennyi nemzetközi adományt kell adni. Amit mi keresztény célokra adunk. Még jó hogy.

Csak nem mecsetépítésre adnád inkább?

2020. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18:37: semmilyen templomépítést nem támogatok. Oldják meg saját pénzből, van nekik bőven.
2020. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!