Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieket akkor is...

Az ellenzékieket akkor is zavarta a "krumpliosztás", amikor ugyanez a társodalmi réteg a kolbászért, a virsliért meg a sörért még az MSZPRe szavazott a 90-es évkben és az ezredfordulót követö két választáson is?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 01:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

természetesen nem, hiszen akkor sorban épültek a kádereknek a többszintes villák


nem stadióóóóónt meg korházat, mint az ostoba debil fideszes politikusok

2020. márc. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanez a társadalmi réteg nem létezett még akkoriban, ilyen formában, értelmetlen a kérdés.
2020. márc. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
#1 kórház, hol? :D
2020. márc. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem, mert akkor még nem tudták az interneten "kifigurázni". Azért tettem idézőjelbe, mert csak úgy halkan megsúgom az ellenzékieknek: krumpival viccelődni kifigurázásként nem kreatív, nem vicces, szimplán szánalmas és borzasztó unalmas (ahogy a migráns helyett migráncsozni és a sok 2bites zagyvaság, amit összehordtok).

Ezt csak azért csinálják, mert értelmes és értékes gondolatokat nem tudnak összehozni, ahogy az ellenzéki vezetők sem. Ezért érnek olyan keveset, amennyit megsiratni sem érdemes és ezért ér a Fidesz kétharmadot. :)

2020. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én se értem ezt a nagy krumpli éhséget. 150Ft/kg a krumpli. Ha már eladják magukat és a szavazatukat legalább tennék azt színhúsért, vagy valami drágább piáért. Komolyan ilyen igénytelenné vált a magyar 202-0ra, hogy krumpliért bármire képes?
2020. márc. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Engem már csak az érdekel kérdező, hogy miért válaszolsz egy másik fiókkal a saját kérdésedre? Azért "tettem" zárójelbe?
2020. márc. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
*idéző
2020. márc. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Salx Narval ***** válasza:
46%
Mindegyik párt osztogat néha és mindegyiket csak a mások osztogatása zavarja. Így van ez kérem már régóta minden más dologgal kapcsolatban is.
2020. márc. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
"Engem már csak az érdekel kérdező, hogy miért válaszolsz egy másik fiókkal a saját kérdésedre? Azért "tettem" zárójelbe?" Nem válaszolok másik fiókkal, ezt honnan vetetd?
2020. márc. 30. 09:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is zavart. Azért voltam akkor még Fidesz-MDF szimpatizáns. Azóta az utódpárt szinte teljesen eltűnt a süllyesztőben, de sajnos nem azért, mert az igény szűnt meg rá, hanem mert a Fidesz és főleg Orbán még jobban tudja hozni a kádárista nosztalgikus hangulatot, csak a kommunista ideológia helyett most épp ez a nemzeti keresztény (?) valami a hivatkozási pont.
2020. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!