Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most megszavazzák a vírus...

Ha most megszavazzák a vírus törvényt akkor vége az országnak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

"Ha most megszavazzák a vírus törvényt akkor vége az országnak?"


WTF? Megszavazzák és jön a világvége? Meteor, földrengés, idegenek? "Mind meghalunk?"



Nem, az élet megy tovább, diktatúra se lesz, ahogyan mások az állítják, csak a vészhelyzet lesz meghosszabbítva, és max szigorítások ha majd kell...


A demokrácia megmarad, bár az ellenzék szerint eddig se volt az, így nem tudom mitől félnek.

2020. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
51%
Igen, még gyakorikérdéseken sem lehet majd ilyen értelmes kérdést feltenni!
2020. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Akkor olyan ONLINE tiltakozás lesz, hogy csak csuda. Az itteni és máshol ténykedő balos bérkommentelők tömegei verik földhöz az tescos egeret.
2020. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Minden népnek olyan sorsa van, amilyet megérdemel!

Egyébként a legaljasabb diktatúrát is ellehet viselni, ha dotálják az embert öt kiló krumplival.

2020. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Remélem megszavazzák,és akkor a sok károgó majd rájön,hogy a fidesz nem fogja megölni az országot, hanem újra a virágoztatás útjára bocsájtja.
2020. márc. 30. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, én nem vagyok fideszes, de legyen úgy. Csak nehéz hinni, mikor a betegek számát is titkolják.
2020. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

#7


Mit titkolnak? Ennyiről tudnak. Legtöbb külföldi médián is olvasható, hogy a valós szám mindenütt akár a tíszerese is lehet.


Nincs vége az országnak. De hogy a járvány okozta gazdasági krizis hová vezet, azt még megsaccolni sem lehet.

2020. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estádio de Felchút ***** válasza:

Nagyjából igen.

De ezt akartátok, erre szavaztatok, be lehet fogni, oké?

2020. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Megszavazták, már dőlnek is össze az épületek a szomszédban, jéééééézus
2020. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De az, hogy az orvosok ne mondják el, mi a helyzet? Az azért nekem elég ahhoz, hogy bizalmatlan legyek.
2020. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!