Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mikorra lesz vege...

Szerintetek mikorra lesz vege ennek a koronavirusnak?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek,mikorra fog tetozni ez az egesz virus,illetve szerintetek iden be kell menni a suliba,vagy nem?

2020. márc. 28. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Minél többször kérdezitek, annál hamarabb lesz vége. A mi véleményünk nem mérvadó, mert szerintem nem sok járványügyi szakember van közöttünk. Ebben a tanévben szerintem már nem lehet menni suliba.
2020. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 tudom,csak kivancsi vagyok mas ember velemenyere is,mert ugymond ,,kozvelemenykutatast” tartok
2020. márc. 28. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én azt mondom, május vége után már enyhül, oldani kezdik a tiltásokat, és augusztus elejétől már lehetnek tömegrendezvények. Aztán mindjárt jön valaki, aki lehülyéz, és cáfolni kezd, mert pár hete rájött, hogy benne egy virológus jós veszett el.
2020. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha minden így megy tovább, akkor szerintem már jó, ha szeptemberben rendesen el fog tudni indulni a tanév.
2020. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beatrix555 válasza:
68%
Most nem találom meg a cikket, de olvastam egy tanulmányt, mely szerint májusban fog tetőzni, júni végén, júli elején leszállóban lesz, majd szeptemberben jön egy újjabb hullám, ami decemberig max januárig eltarthat. Ekkorra alakulhat ki az ún. védettség a társadalomban.
2020. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Remélem nyár végén már túl leszünk ezen a járványon!

Ami annyi jelent, hogy a koronavírus akkor sem fog teljesen megszűnni, de legalább újra visszatérhetünk a normális hétköznapokhoz!

2020. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha betartsa mindenki az utasitàsokat és a megszigoritásokat akkor 2 hónap , ezt a honvedtség nyugalmazott tiszti orvosa mondta aki vírusokkal foglalkozott neki hihetünk 1963 ban is volt egy hasonló ismeretlen virus ami tombolt Magyarországon.
2020. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hongkongi virus volt 68-ban.
2020. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most szeptembertől újra lesz suli, szerintem csak 2021-re ér véget...
2020. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!