Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért verte át Orbán a háziorv...

Miért verte át Orbán a háziorvookat is?

Figyelt kérdés
Háziorvosok: nincs elég védőfelszerelés, az államnak kötelessége lenne ezeket biztosítani - Orbán és bűnbadája hazudik, mint a vízfolyás [link]

#Orbán Viktor #hazugság #koronavírus #háziorvosok #nincs védőfelszerelés
2020. márc. 31. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Orbán mindenkit átvág, és átvágott...

Nem egy megbízható, hiteles alak!

2020. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Áááá...ez kormányzati logika.


Van mindenből elegendő,de... felhalmozva/tartalékolva a súlyosabb helyzet idejére.

Vagyis:

Nem használnak védőfelszerelést mert nincsen.(-De van!mondják)

Következmény:

Nagyobb eséllyel fertőződhetnek meg az emberek,elsősorban az egészségügyi dolgozok.

Következmény:

Hamarabb lesz súlyosabb a helyzet így a felhalmozott felszerelések felhasználásra kerülhetnek.

Ellentmondás:

KI fogja használni,ha akinek szánták is beteg?


Az esetleg így kialakult,súlyosabb helyzetet fel lehet majd használni a "megmentő kormány" illúziójának a kommunikációjára.

(A valóságban természetesen ugyanúgy tartja a markát az EU,Brüsszel...stb segítségéért.Példa:Határőrizet,Frontex.)

2020. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A háziorvosok nem fogadnak betegeket, telefonálj vagy írj emailt, ha gondod van.
2020. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3! "A háziorvosok nem fogadnak betegeket ..." Ezt honnan vetted? Ujjacskábol kiszop????
2020. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ujjamból szoptam. Napok óta nem éreztem jól magam, felhívtam a háziorvosomat, azt mondta csak telefonos konzultáció van, nem mehetek a rendelőbe és ő sem jöhet ki megvizsgálni. Igyak sok folyadékot, pihenjek. Pár nap múlva este annyira rosszul lettem (nem koronás tünetekkel), hogy mentőt kellett hívni, vérnyomást, vércukrot mértek, EKG-t csináltak. A vérnyomásom az egekben volt, adtak vérnyomáscsökkentőt, azt mondták másnap menjek a háziorvosomhoz ellenőrzésre, vigyem az EKG papírt is. Így tettem. A váró ajtaja zárva, kopogásra kijött a doki a rendelőből, résnyire nyitotta a váró ajtaját (maszkban és kesztyűben volt), még a karját is kinyújtotta, nehogy közel kerüljek hozzá (nem mintha akartam volna). Elmondtam neki mi történt. Elvette a papírokat, amiket a mentősök adtak, azt mondta mérjem otthon a vérnyomásom, ha egy hét múlva nem leszek jobban telefonáljak (de nem tudom minek, akkor se csinálna semmit). Felírt e-receptre Frontint meg vérnyomáscsökkentőt, tovább nem érdekelte a dolog. Annyit még hozzá tennék, hogy az én házorvosom még csak nem is 60 év feletti.
2020. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tényleg nem rendelnek. Nekem kiküldte a doki, hogy ha nincs vészhelyzet (szívroham stb.) akkor csak e-mailben kérhetek tőle tanácsot. Meg is tettem és kaptam e-receptet.

Amúgy nem volt maszk mert a határon föltartották, plusz a maszkokat termelő cégeknél is problémát jelentett a termelés a vírus miatt (értsd ez alatt hogy csoportokra kellett osztani a dolgozókat, hogy ne legyen egyszerre beteg mindenki stb.).

2020. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!