Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek adakoznak az...

A Fideszesek adakoznak az embereknek ilyenkor! Gyurcsány és társai miért nem tesznek ilyent?

Figyelt kérdés

Tiborc ezer lélegeztető gépet vásárol és sorban gyártyák a védekezőszereket. Gyurcsány pedig csak 20 db-arcmaszkot hozott.


Miért nem vesznek példát a DK,MSZP,SZDSZ ologarchák a fidesztől?

[link]



#FIDESZ #adomány #mészáros #koronavírus #lélegeztető készülék
2020. ápr. 1. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Eddig úgy volt, hogy Tiborcnak meg a Fidesznek semmi köze egymáshoz most meg ha Tiborc ad akkor azt a fidesz adja?


Értem.

2020. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ne engem kérdezz...ellenzéki cikk 😆
2020. ápr. 1. 15:38
 3/14 A kérdező kommentje:
A cikkben mások is vannak felsorolva...
2020. ápr. 1. 15:38
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztosan hamarosan törőlteti a soros cenzúra brüsszelből a cikket, szóval addig olvassátok amíg lehet....🤣
2020. ápr. 1. 15:39
 5/14 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Ön elmebetegnek tetszik lenni?
2020. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező! Elfelejtetted megnézni a dátumot a cikknél. Mondjuk itt legkésőbb gyanút kellett volna fognod "Jászai Gellért a 4iG informatikai társaság főtulajdonosa, aki már eddig is igen nagylelkűen ingyen készítette el a VÁJÁR-t és cserélt szoftvert Kovács Zoltánban"
2020. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az az 1 milló amit felajánlanak az MSZP-sek kutyafüle, ahhoz képest ami rablást végeztek az országban. Tiborc 1000 +2 lélegeztető gépet ajánl fel. Hol van ehhez képest az MSZP vagy Gyurcsány?


Gyurcsány az apró villában lakik, így sosem kellett albit fizetnie és az ALtusból jön a jutaléka. Miért nem ajánl fel pl ő is valamit? 🤔

2020. ápr. 1. 15:57
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom eldönteni, hogy egy gyenge troll vagy, vagy pedig hülye mint a segg.
2020. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Andizsuzsi ***** válasza:
47%

Gyártyák...


Gyurcsány évtizedek óta a parlamenti fizetését "eladakozza".


Én sem fizettem soha az életben albérletet, most akkor szégyelljem el magam?

Mondjuk ha csak kormánysajtót olvasol, akkor nem is fogsz soha találkozni olyan hírrel, hogy ellenzékhez köthető bárki bármit is adott volna.

2020. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!