Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tanácsát te...

Orbán Viktor tanácsát te betartod : otthon maradsz?

Figyelt kérdés

Most még jól megy, de nem lesz könnyű majd nyáron a kánikulába strand nélkül élni. Orbán Viktor a koronavírus miatt kitalált egy olyan módszert, amivel a járvány ellaposodását, elnyújtását segíthetjük mindannyian elő. Mozgalom is indult belőle a #maradjotthon mozgalom most virágkorát éli. Kormánymédia csatornáin (TV2 és tulajdonjai) felíratokat lehet olvasni a képernyő alján műsor közben, ami segíti az elmébevésését az üzenetnek


Valóban nehéz most a helyzet az országban, de ha nem akarunk Olaszországot itthon, akkor fontos hogy betartsuk az ajánlást és maradjunk otthon. Én részemről betartom. Otthon maradok egész nap. Kaját is csak rendelek.


Te is betartod az idősek érdekébe?



2020. ápr. 2. 11:09
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
23%
Gyogyszerrel minden problémát megoldhatnanak,de persze nem teszik!
2020. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 árokpart ***** válasza:
Tényként én sem állítom, csak nagyon erősen valószínűsítem ez persze Magyarországra értem. Tehát külföldre továbbra sem lesz tanácsos szerintem mennünk és a külföldieket nem valószínű, hogy beengedik még akkor. Viszont ahogyan a napi betegszámokkal ketyegünk legyen így és ahogyan a médiát figyelem, nálunk a hivatalos szervek egészségügytől elkezdve bármelyikig bezárólag inkább egy komolyabb influenzajárvány módjára kezelik mint ahogyan más országokban. A korlátozások lazasága is szerintem ezt tükrözi, meg a kormánytagok sem lennének ilyen jó kedvűek. Ha figyeled a híradásokat, már kezdik a gazdasági veszteség része felé terelni a témát nálunk. A kormány sem állította egyszer sem szerencsére, hogy az idén nem számol a belföldi balatoni és egyéb turizmussal. Olyan gyanúm is van, hogy a gazdasági nehézségek nálunk a vírustól függetlenül is előjöttek volna erről egyébként Miniszterelnök úr már az évértékelőjén beszélt is és ilyen tekintetben már utalt rá, hogy ez nem lesz könnyű év. Azt is beleszámolta szerintem, hogy egy ilyen helyzetben a mostani gazdasági döntéseket is könnyen és gyorsan meg tudják hozni, nem kell várni mire minden egyes pontja a rendelkezéseknek esetleg hónapok múlva lépne hatályba. Tehát azért vagyok optimista, mert szerintem ha hasonló kilátásaink lennének járvány tekintetében mint a többi országnak, akkor nem lenne olyan fontos egy átfogó komplex gazdasági reformcsomag meghozása, ami minden szektor azonnali talpra állítását célozza meg. Akkor csakis részintézkedéseket hoznának.
2020. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Mert ő betartja amit ígért?!
2020. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
21%
Igen, de csak azért mert Orbán mondta! Orvosokra én nem hallgatok, csak a Miniszterelnök Úrra!
2020. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Árokpart, az a baj ezzel, hogy nem nagyon hiszek abban, hogy csak annyi beteg van, amennyit elárulnak. Nem rosszindulatból, inkább a pánik féken tartása miatt, de erősen kétlem, hogy egy ennyire beteg országban, ilyen rossz egészségügyi rendszerrel, és mászkáló emberrel csak ennyi beteg lenne.
2020. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ha itthon maradok, azt nem Orbán miatt teszem, mert ő érdekel a világon a legkevésbé!
2020. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
77%
Dolgozni járok, boltba, vidékre haza, hol vonattal hol autóval, hetente 1-2x valamelyik haverom átjön, fodrász autószerelő nyitva, 9-12 között nem megyek vásárolni, gyakrabban rendelek kaját sokat vagyok a kertben ennyi. Egyszer csak vége lesz a hisztinek
2020. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom be.

Nem tudom betartani!

Nyugdíjas vagyok, és én dolgozom, a gyerekeimet kirúgták!

6 ember közül nekem van egyedül munkajövedelmem jelenleg!

Értelmiségi család vagyunk. Rossz helyén az országnak. Nem éhezünk, mert a tartalékokat éljük fel, de mivel senki sem tudja hogy mikor kezdődik a fellendülés, ezért kénytelen vagyok dolgozni!

2020. ápr. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 GigiDiAugustino válasza:
0%
Sz*rok en az egeszbe. Igaz a haverjaimmal nem találkozok, ami miatt kezdek megőrülni, meg a bulizás is rettenetesen hiányzik, így még csajozni se tudok. De sportolni muszáj lejárnom, mert különben megőrülnék. Amúgy ebbe fognak tönkre menni az emberek. A bezártság okozta depresszió, a totális gazdasági csőd majd megnöveli az öngyilkossági rátát. Úgyse lehet ezt a vírust megállítani, át kell esni rajta. Az idősek meg.... a p*csába velük!
2020. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
GigiDiAugustino: az agyadat kéne edzeni te barom!
2020. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!