Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tanácsát te...

Orbán Viktor tanácsát te betartod : otthon maradsz?

Figyelt kérdés

Most még jól megy, de nem lesz könnyű majd nyáron a kánikulába strand nélkül élni. Orbán Viktor a koronavírus miatt kitalált egy olyan módszert, amivel a járvány ellaposodását, elnyújtását segíthetjük mindannyian elő. Mozgalom is indult belőle a #maradjotthon mozgalom most virágkorát éli. Kormánymédia csatornáin (TV2 és tulajdonjai) felíratokat lehet olvasni a képernyő alján műsor közben, ami segíti az elmébevésését az üzenetnek


Valóban nehéz most a helyzet az országban, de ha nem akarunk Olaszországot itthon, akkor fontos hogy betartsuk az ajánlást és maradjunk otthon. Én részemről betartom. Otthon maradok egész nap. Kaját is csak rendelek.


Te is betartod az idősek érdekébe?



2020. ápr. 2. 11:09
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
76%
NEM!
2020. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
81%

Munkanélküli lettem. Szerinted érdekli őt miből élek meg?

Na látod, engem sem érdekel az ő tanácsa!

2020. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán Viktor a koronavírus miatt kitalált egy olyan módszert"


Szal Orbán találta ki a karantént,mint olyat ? nincs több kérdésem :D

2020. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Én Boris Johnson tanácsát tartom be, azzal a különbséggel, hogy én nem fogok kezet mindenkivel, miközben arról papolok, hogy kezet kell mosni.


Én otthon maradok, mivel vendéglátásban dolgozom, és ezek a helyek most zárva vannak. Mivel én évek óta a legmelegebb nyarakat is végigdolgozom, fel sem tűnik, hogy strand nélkül lennék, igaz, a szabadban való céltalan kóborlások már nagyon hiányoznak.


Amúgy nem csak az idősek, hanem mindenki érdekébeN. Abba pedig érdemes belegondolnod, hogy te kaját rendelsz, más meg azon dolgozik, hogy a sok megrendelőnek az ételt elkészítse vagy kiszállítsa. És szerintem egy csomó értelmes ember inkább az ATV-t nézi.

2020. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
Mindent betartok amit Orbán Úr kér.
2020. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Betartom, de NEM a fityesz parancsára! Engem nem érdekel, amit ez a tolvajbanda mond, de idős nagyszüleimre vigyázok.
2020. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a teljesen hiteltelen Orbán mondaná, akkor betartanám!

Én már sokszor hittem neki, és soha nem kellett volna!

(az időseket nélküle is megvédem, pl: nem hagyom őket éhen halni!)

2020. ápr. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
76%
Ez a hülye kérdés azt sugallja, hogy Orbán nem csak Brüsszeltől, Sorostól, migriktől tud megvédeni, hanem a ragálytól is.
2020. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Orbán egyetlen tanácsát sem tartom be, mert: "bolond lyukból bolond szél fúj"!
2020. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!