Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A többi körülöttünk lévő...

Árokpart kérdése:

A többi körülöttünk lévő ország hogyan tudja pótolni állami pénzből a munkából kieső emberek jövedelmét?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miből tudja ezt megtenni és mennyi ideig? Hogyan működik ez a gyakorlatban. Kötelezi esetleg a munkáltatót magáncégek esetében hogyan tudja kötelezni, hogy akkor is fizessen? Nálunk miért nincsen erre még csak kísérlet sem.
2020. ápr. 2. 23:45
1 2
 11/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
60%
Náluk Lölőék nem lopták el a jövő évszázadot is
2020. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

# 10!


Arra gondolsz, hogy nincsen semmilyen tudásod, ezért írsz ilyen propaganda dumát.

Ha valamiről nincs tudomásod, az nem azt bizonyíja, hogy az nincs is. Ez csak a te tudatlanságodat bizonyíja.

Nincs ezzel semmi baj, csak ne legyél rá ennyire büszke!

2020. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Szóval azzal van a bajod hogy leírta a TÉNYEKET? vergődhetsz, hazudozhatsz, de az az aprócska gond hogy dokumentumokkal, kivonatokkal tudom bizonyítani hogy mennyi adót fizettem 2008-ban, és mennyit 2020-ban. Többszörösét. Attól hogy ti fideszesek alternatív valóságban éltek, esetleg ahhoz a szűk körhöz tartoztok akik a csókosok és így mindenre kedvezményt meg adómentességet kaptok, attól még a magyarok többsége igenis szarabbul él mert sokkal többet és többfélét adózik mint 10 éve, emellé a bérek alig emelkedtek valamit, az árak meg duplázódtak azóta. És az a nagy gond hogy ezeket mind papírokkal lehet bizonyítani, míg a "jobban él az ország" dumát csak a fideszes propagandában olvastam, máshol alátámasztva én még nem láttam őket. Kicsit vegyetek vissza a hazudozásból, értem én hogy közpénzen fizetnek titeket azért hogy ilyen elképesztő baromságokat tényként próbáljatok eladni, de azért mindennek van teteje.
2020. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!