Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a problémája az Unió egyes...

Mi a problémája az Unió egyes vezetőinek a kormány vírussal kapcsolatos intézkedéseivel?

Figyelt kérdés
Már megint van egy összezördülés, és olyanok is ellene fordultak, akik korábban kiálltak mellette. Úgy tudom, hogy az elnökasszony is így tett, pedig Orbán tavaly tudomásom szerint rá szavazott. Mi a bajuk Orbánnal konkrétan? Most, legalább most nem tudná az EU is félretenni a politizálást, úgy értem, a szokásos bírkózást ebben a vészhelyzetben? Vagy pedig ki kezdte ezt az egészet, esetleg Orbánék mondtak vagy üzentek nekik valamit, ami miatt így reagáltak?
2020. ápr. 3. 20:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
12%

Csak a szokásos hiszti.

El kell engedi a fülünk mellett.


Ugyanez a hiszti volt a migrációnál is.

2020. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%
ök se tudják, majd megunják.
2020. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Az a bajuk hogy az EU és a WHO számára is ez még ismeretlen járványkezelési eljárás, hogy diktatúra bevezetésével miért is csökkenne a megbetegedések és elhalálozások száma.
2020. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy ez a fidesz szavazóknak egyáltalán kérdés, rohadt sokat elmond az átlag intelligenciátokról...:DDD szerencse, hogy a légzés ösztönös, mert azt se tudnátok megtanulni..
2020. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

Á, semmit, az EU szokás szerint ok nélkül vagdalkozik..


Mondd, te barlangban éltél az utóbbi hetekben? A Vezetőnk a járványra hivatkozva diktátorosdit játszik, ráadásul korlátlan ideig, az EU-ban egyedüliként, egészen véletlenül... A rendeleti kormányzás nem jelentéktelen dolog, és mondvacsinált okokkal vezették be. Nem volt és nincs olyan, a járvány és a válság kezelését segítő intézkedés, amit egyszerű kétharmaddal ne tudtak volna elfogadni.


De ha te tudsz ésszerű okot mondani, hogy miért van erre szükség hallgatlak, bár nem hinném, mert eddig ilyet kormánytagoktól sem hallottam.

2020. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
20%

Az Uniónak mindig van valami problémája. Ajánlok egy videót a CNN-től. [link]

Gyönyörű, ahogy egy videóban benne van a demokrácia összeomlása, a diktátor, az Oroszország, bebörtönzött újságírók, de a végén azért eljutunk ahhoz is, hogy Magyarország nem fogadta be a migránsokat, ezért haragszanak.

2020. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%

Többek között szóltam én hozzájok:

"Szegény Tisza, miért is bántjátok?

Annyi rosszat kiabáltok róla,

S ő a föld legjámborabb folyója."


Csak a Tiszát kicserélted Orbánra.

2020. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
16%
#4 A te intelligenciádról meg az mondja el a legtöbbet, hogy szerinted az inkompetens ellenzék bármit is jobban tudna csinálni..
2020. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
13%
Az a baj hogy az Orbán cselekszik,és jól.A fejlett nyugaton sokkal rosszabb a helyzet,modern egézsségügyel együtt is.Valamivel el kell terelni a figyelmét.Most ez az égető probléma hogy nem lehet tüntikézni.
2020. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
"Az a baj hogy az Orbán cselekszik,és jól." Ezért neked mennyit fizetnek? Megéri?
2020. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!