Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fél a kormány? És ha igen,...

Fél a kormány? És ha igen, miért, hogyha mindenki jól jár az intézkedéseivel, és az új alkotmány is csak az emberek érdekeit szolgálja?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy látszik, a kordonállításnál találtak egy sokkal elegánsabb, bár erkölcsileg enyhén szólva vitatható megoldást. Azért kíváncsi vagyok, mennyi roham- és civil ruhás rendőr fogja védeni a kiállítást.

Na mindegy, azért remélem, hogy a megnyitó ünnepségre megint keresnek pár száz tapsoló aszisztát, amiről időben értesülök, és kapok néhány ezer forintot zsebpénznek.


2011. márc. 31. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És azokat a kiállított fotókat nem lehet felborogatni? Már csak azért is, mert pár éve a kedves FIDESZ-frakció Orbán Viktorral az élen borogatta a Kossuth téri kordonokat, és akkor nekik a hajuk szála se görbült.
2011. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Gyurcsányi Demokratikus Charta"

Már ez is kész vicc.

Majd ha igazából a magyarság érzi azt hogy tüntetniük akkor megértem őket.

De ez a Mszp-Lmp banda menjen szépen ki a határba ott tüntesenek nyugodtan

2011. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Remélem félnek.

Most,hogy meg kellett csinálni az óvintézkedéseket kíváncsi leszek kire fogják fogni(gondolom ez még mindig az MSZP miatt lesz).


"Azért kíváncsi vagyok, mennyi roham- és civil ruhás rendőr fogja védeni a kiállítást."


Én inkább arra vagyok kíváncsi,hogy mindez mennyibe került.


"Na mindegy, azért remélem, hogy a megnyitó ünnepségre megint keresnek pár száz tapsoló aszisztát,"


Szinte biztos.

2011. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

" akkor nekik a hajuk szála se görbült."


Persze, hogy nem, egyből hivatkoztak a mentelmi jogukra. Gyakorlatilag akkor már látszott, mekkora egy senkiházi banda. Megmutatták, hogy ők azt csinálnak, amit akarnak, és ha valaki kérdőre vonná őket, mindig lesz kibúvó.


"Majd ha igazából a magyarság érzi azt hogy tüntetniük akkor megértem őket."


Mármint kit értesz meg? A civil tüntetőket? Március 15-én több tízezren jelentek meg a Sajtószabadságos tüntetésen. Különbség, hogy a pártok hónapokra előre meghirdet egy-egy tüntetést, hogy a szimpatizánsok időben értesüljenek, és felkészüljenek rá, míg a civil kezdeményezéshez elég pár hét, vagy nap, hogy tömegeket sikerüljön mozgósítani. Hidd el, amikor azt mondom, minimum 50 ezren fognak tüntetni az új alkotmány ellen Budapest utcáin, és nagyon mérgesek lesznek, amiért egy olyan szimbolikus helyről, mint a Kossuth Tér, kitiltják őket egy humbug miatt.

2011. márc. 31. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Pontosítanálak. Ha jól emlékszem, lemondtak a mentelmi jogukról, megindult ellenük a szabálysértési eljárás, amit a bíró azzal szüntetett meg, hogy amit csináltak, az nem volt veszélyes a társadalomra, ezért megszüntette az eljárást. Vagyis a bíró nem merte elítélni a FIDESZ-frakciót.
2011. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Én is arra vagyok kíváncsi,hogy hány millióba kerül ez a kiállítás? A képek nem olyanok,mint egy kordon. A képeket ne lehet csak úgy a földön felállítani. Védeni kell azokat az esőtől,a napsütéstől stb. Őrizni kell,hogy ne tegyék tönkre vagy ne lopják el. Ez nem olyan egyszerű,mint a kordon állítás.

Orbán fél,és erre minden oka is megvan. Nemcsak az Alkotmány miatt,nemcsak a szegénység miatt,hanem a saját hülyesége miatt is.

Rákosi első dolga volt,hogy a karhatalmat feltöltötte párthű emberekkel. Igaz,hogy többségük még a nevét is alig tudta leírni,de elkötelezett hívei voltak a pártnak.

Orbán pedig nekiment a rendőröknek,katonáknak,aktívaknak és nyugdíjasoknak egyaránt. Mi lesz,ha ők is ellen fordulnak? Nem véletlen,hogy megerősítette a személyes védelmét!

2011. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Obán már tudja hogy baj, nagy baj, lkészül.

Amit ö engedett ki a palackból.


Ok, most fotó kiállítás, de ősszel?

Én azt várom mikor jön az Orbán beszéd.

2011. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha én odamennék és szétbontanám a kordonokat, akkor az előző esetre hivatkozva én is megúszhatom büntetés nélkül?
2011. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

22:47


Köszönöm a elvilágosítást. Ezt nem tudtam. Így már más a dolog. Ha a "független" magyar bíróság szerint nem vonhatók felelősségre, akkor visszaszívtam mindent. A Fidesz király, holnap megyek is, és elmondom fateromnak, hogy képzeld, attól függetlenül, hogy csökkentették a nagycsaládos gázártámogatást (csak hogy a legutóbbit említsem), erkölcsileg teljesen tiszta és kifogásolhatatlan a kormánypárt teljes politikai működése :)

2011. márc. 31. 23:04
 10/12 A kérdező kommentje:

22:51


"Nem véletlen,hogy megerősítette a személyes védelmét!"


Hát igen, miért is nem kaptak a Pest megyei kisiskolások ebédet?


[link]

2011. márc. 31. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!