Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szanalmas ez a boomer...

Klerikálfasiszta kérdése:

Nem szanalmas ez a boomer mentalitas, hogy meg atmenetileg se kapjanak valami segitseget a munkanelkuliek?

Figyelt kérdés

boomer , untermensch hozzaallas .


"jajj mibol fogod fizetni " .


mikozben valahogy borkaira , meg a c tipusu polgarokra elment csilliardok (ami folyamatos jelenseg,) azok valahogy nem szamitanak .


valojaban itt csak arrol van szo, hogy ugy tunik sok magyarnak a masik magyar a farkasa . sajnos .


2020. ápr. 4. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
A szombathelyi munkanélküliek kapnak segítséget!
2020. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Mit szólnál, ha 3 hónapig kaphatnád a bruttód 60%-át?

Álláskeresésinek hívják, örülök, hogy segíthettem.

Vagy mit szeretnél, komolyan kérdezem? Mindenkinek adjanak alanyi jogon havi 100 ezret? A minimálbéresek tömegével mondanának fel, mert hülyék lennének dolgozni, ha munka nélkül is közel annyit kaphatnak.

2020. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Majd a földesurak kapnak néhány százmilliárdocskát, a jobbágyok meg oldják meg valahogy maguknak.

Ez Magyarországon teljesen normális és az emberek 90%-a szerint helyénvaló eljárás.

2020. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

@2


kapjanak hosszabb ideig munkanelkuli segelyt , de legalabb vagy havi 50k atmenetit , hogy ehen azert ne haljanak .


az abszurdum az a hazugsag , hogy erre nincs penz . de van , csak iszonyat mennyiseg van ellopva meg elherdalva .


minnel tovabb tart ez a virus pszichozis , annal nagyobb valsag lesz , meg annel tobb allastalan .

2020. ápr. 4. 09:07
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

"Mit szólnál, ha 3 hónapig kaphatnád a bruttód 60%-át?


Álláskeresésinek hívják, örülök, hogy segíthettem."


Ez mondjuk nem teljesen igaz, hiszen függ a munkaviszony hosszától illetve a bruttó jövedelemtől, de nem lesz magasabb, mint 127 500, szóval ez csak abban az egy esetben lesz igaz, ha a bruttó fizetésed 212 500 forint volt.

2020. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem válságos időszakban módosítani kellene a gyakorlaton.


3 hónapos munkanélküli segély nagyon kevés.Hosszabbítani kellene.


Illetve, lazítani a feltételeken.


Mondjuk, valaki pincérként végzett és 2 éve dolgozik csak,a korona miatt elveszíti a munkáját, akkor ő nem kap semmit az államtólé.

2020. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy undorító orbánmentalitás.
2020. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Én nem vagyok boomer, sőt 30 év alatti vagyok. De abszolút nem támogatom az ingyen pénzosztását. Rengeteg munkalehetőség van most is, és mivel itthon a bérek alapvetően alacsonyak, a pénzszórás oda vezetne, hogy a most dolgozók egy része is inkább otthon meresztené a seggét, és várná az ingyen pénzt. Egyébként a munkanélküli segélyek folyósítása sem történt még meg, nemhogy a jogosultsági idő lejárta.
2020. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Itt Kelet Magyarországon tele van az újság állásajánlatokkal. Van állás van munka aki akar tud dolgozni. Az szerintem sokkal gázabb amikor az életerős 20-40 korosztály (akikre a járvány abszolút nem veszélyes ha nincs mellette más betegsége) hisztizik a virus miatt segélyért kunyerál és a veszélyeztetett rétegtől pl öregektől, más betegektől akarja elvonni a pénzt akik valóban rászorulnának.

Most is kapsz munkanélküli segélyt, 3 hónap alatt lazán lehet találni egy csomó állást, aki ennyi idő alatt nem talál az hazudik.

2020. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

"az ingyen pénzosztását"


Miért lenne ingyen pénz, az amiért éveken át vonták a járulékot a bruttó béremből?

2020. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!