Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinél bizonyíthatóan már...

Akinél bizonyíthatóan már lezajlott a koronavírus fertőzés az miért nem kap mentességet a korlátozások alól?

Figyelt kérdés

Szerintem az ország gazdaságát is pozitívan érintené, ha azok az emberek, akik már sem betegek nem lesznek és másokat sem betegítenek meg, azok egyszerűen mentesülnének minden alól.


Mit gondoltok?


2020. ápr. 4. 15:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Attól még, hogy valaki kigyógyult ugyanúgy elkaphatja, azt írták nincs immunitás emiatt
2020. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár nagyon valószínű, de még nem bizonyították be 100 %-ig, hogy nem kaphatja el valaki másodszor is. Ezárt.
2020. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
mert már megtörtént olyan hogy valaki másodszor is elkapta. Annyira ledarálja az immunrendszert hogy erre igencsak megvan az esély
2020. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Az influenza is minden évben végigmegy az emberen. Nem minden betegséget követ egy élethosszig tartó immunitás.
2020. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Értem, hogy 2 változata van jelenleg, de gondolom megvan, hogy nálunk melyik tombol.


Influenzát elég sok influenzavírus okozhat, és egyszerre egy járványon belül is több kórokozó lehet, viszont 1 szezonban egy kórokozó csak egyszer betegít meg.


Szerintem koronás sem lehetsz újra x ideig.


A tvben láttam, hogy koronavírus elleni antitestek kimutathatók.


Ha az immunitás bizonyítottan lesz, szerintetek kiengedik ezeket az embereket?

2020. ápr. 4. 16:25
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

16:02: nem, eddig összesen két ilyen eset volt, de nem bizonyított, hogy valóban másodszor is elkapták a vírust, vagy az elsőből nem gyógyultak fel rendesen, és visszaestek.

Jelenleg az a valószínűbb álláspont, hogy egy-két éves immunitás marad azoknál, akik átestek rajta.

Az influenza ellen pedig azért nincs immunitás, mert annak a vírusa folyamatosan, nagy mértékben mutálódik.

2020. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16:25: igen.
2020. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ez logikus gondolat, hogy aki védett, arra bizonyos korlátozások ne vonatkozzanak.


Csak ahhoz SZŰRNI KÉNE.


Amit nagyon nem akar Orbán.

2020. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ezen agyalok én is, hogy ez nem az a klasszikus szűrés. Itt nem vírustesztet kell végezni, hanem megnézni, egy vélhetőleg átesett személy védettségét.


Akkor nem lennének ezek a tömeges bezárások, csőd meg munkanélküliség.

2020. ápr. 4. 16:58
 10/21 anonim ***** válasza:

1. Edig 56 hivatalosan gyogyult ember van Magyarorszagon. Nem oszt, nem szoroz.


2. A betegeket sem tesztelik, majd az egeszsegeseket fogjak.

2020. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!