Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha gyeden levő eü dolgozó...

Ha gyeden levő eü dolgozó vagyok, kapok pénzt?

Figyelt kérdés

Nem tudtam megnézni a videót, kitért erre?

Nyilván a vírus elleni tevékenységben nem veszek részt, de ahogy a kórházi körlevélben látom, sokan melegedni jelennek meg 1-2 órát, a beles osztályok viszik a nehezét.

Jól jönne a pénz, a férjem fizetés nélkülin van.

Visszamenni nem igazán tudok, a kisebb pici még, szoptatom, a férjem is bizonytalan, meg fertőző osztályon dolgozom, bármit hazavihetek.

A gyed hivatalosan fizetés nélküli szabadság, állományban vagyok, akkor dolgozónak számítok?



2020. ápr. 4. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fogsz kapni.
2020. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kapnál?? Ez azoknak jár akik a frontvonalon harcolnak..
2020. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadszorra kerdezed. Nem, nem fogsz. Azok kapnak, akik most dolgoznak.
2020. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én most kérdeztem először, hol kérdezték még?


Tudom, hogy a munkám után nem járna, csak hátha mégis valami adminisztrációs okból kapnék...


Nem csak a frontvonalon levők kapnak, hanem azok is akik semmit se csinálnak, mert nincs műtét, nincs rendelés és át sem csoportosították őket, el sem vállalják... ellenben a levlistán már arról beszélnek, hogy ha vége az egésznek, majd ebből a pénzből mennek nyaralni... hát nekem meg kajára kellene a gyerekeimnek.... :(

Ahogy sok másnak, akik elveszették a munkájukat.

Inkább érdemelné meg a pénztáros ezt az összeget, mint az a főorvos, aki a vírus óta nagy ívben kerüli a kórházat.

2020. ápr. 4. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért veszélyes dolog pénzt osztogatni az embereknek, még el sem dőlt igazán semmi, de már megy az egymásra mutogatás, "ő miért kap, mikor nem csinál semmit".
2020. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az arcomról lesülne a bőr, hallod, ha ilyen lennék. Üdv. ITO.
2020. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor süljön le a képedről a bőr, amikor az éhes gyerekednek mondod hogy nem ehet többet, mert kell holnapra.

50ezernek örülnék, nem 500-nak.


Elhamarkodott és szenzációhajhász dolog ez, az eüsöket tapsolják, szívecskét ragasztanak az ablakba és cakkpakk nekik megy a támogatás. Ha már a covid miatt osztják a pénzt ne annak adják, aki be se megy dolgozni csak otthon pihenget hanem a sarki péknek, mert ő megérdemli.

Vagy támogassák azokat akik elvesztették a munkájukat, nekem legalább a gyed jár.

2020. ápr. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!