Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kapnak rendkívüli...

Miért nem kapnak rendkívüli segélyt a járvány miatt elbocsájtott emberek?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom több országban is bevezették már ezt a gyakorlatot. Viszont ilyen intézkedésről itthon nem tudok.

2020. ápr. 5. 01:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%

"Azért mert a kormánynak ez volt a célja, hogy minél több ember veszítse el az állását és vonják meg tőlük a fizetést. Ezzel is több lóvét tehetnek zsebre a Fideszes bűntársak. Mészárosnak ez egy kiváló alkalom, hogy nagy lépést tegyen a vikág leggazdagabb embere cím megszerzéséért, és egy kiváló alkalom arra, hogy egy nagy lépést tegyünk Európa legcsóróbb országa cím elnyerésére.


Maximum az előbbi eset nem fog napvilágra hozódni mivel túlságosan feltűnő lenne, hogy a világ leggazdagabb embere Európa legcsóróbb országából származó politikus."


Vergődj, rettegj, libsi szardarab.

2020. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Nem, mintha én tudnék örömtáncot járni, de aki a gyeses választ írta, nem értem...

"nekem 10 nappal jár le e gyesem, mint 11."

Ez mit jelent?

Mert hosszabbítják ezeket, akiknél most jár le.

Bár a gyes nagyon kevés. Én dolgozni jártam mellette. Viszont első körben elküldtek, ahogy megjelent a vírus Magyarországon.

2020. ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Szerintem a gyed, gyes, stb lejárata nem erre a két hétre vonatkozik, amíg a korlátozás tart. De lehet, h én vagyik hülye.

Akkor a hitelek törlesztését sem lett volna muszáj az év végéig elengedni, mert akár nyáron is újra indulhat minden.

2020. ápr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Március 11. Én jár le a gyesed vagy az után akkor hosszabítják. Nagyon kevés de az is pénz, most meg még a tb is fizetnem kell, mert március 1. Jén járt le. De akinek 11. Én annak nem kell. Ez a bajom. Hogy miért is?
2020. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Nem kis baj van emberek! Tudomásul kellene venni hogy mindegy ki van hatalmon neki nem az a fontos hogy neked jó legyen. Lop ez lop az jaj milyen szemetek. De sok ember nem különb itt sem mert a semmire várnák a pénzt. Hát a nagy büdös ló....szt. Általában ezek az emberek azok akik villognak minden divatbaromsággal. Új autó nagy tv drága teló márkás cuccok csak hogy ő mutassa mekkora király mindez persze hitelre. És most meg rinyál hogy jaj mi lesz. Tudomásul kellene venni hogy senkit nem érdekel hogy mi lesz a munkás osztályal. Darab darab. És az egyszerű embereknek is meg kellene végre tanulni okosan gazdálkodni. Ez nem azt jelenti hogy csak dolgozz folyamatosan és ne menj sehova. Hanem azt hogy nem kell villogni ha nincs miből. Érdekes hogy most kevesebbet mehet az ember ide oda nem is költ annyit és mégis elvan sok ember anélkül hogy nem plázázik. Ébresztő ha valamit löknek is támogatást azt később úgyis megfizettetik velünk. Akinek meg nem inge az amit írtam az nem is veszi fel.
2020. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szívjatok kokaint!!!
2020. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Orbán a stadionjait megbachassa, majd nehogy eljöjjön az idő , hogy korházzá kell átalakítani őket.
2020. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem értitek meg, Hogy EGYETLEN MAGYAR SINCS EGYEDÜL!

Hát nem értitek, nem érzitek?!

Mert én nem ezt érzem! :P

2020. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!