Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ez a nagyon durva gazdasá...

Most ez a nagyon durva gazdasági világválság, újabb óriási kivándorlási hullámot fog indukálni, ha a járvány véget ér?

Figyelt kérdés

A 2008-as válság se volt piskóta, de ahhoz képest kutya füle mint ami most lesz. Ennek ellenére, mégis a 2008 utáni években, rövid idő alatt 600-700 ezer magyar, főleg fiatal hagyta el az országot. A legtöbbjük haza sem jött, hanem már külföldön él és integrálódott. Most, hogy már most több százezer új munkanélküli van, és hónapról hónapra ez a szám több tízezerrel növekszik, az állam nem segít semmit, és a fiatalok már tényleg semmi jövőt nem látnak itthon, előfordulhat, hogy akár 1 millió új fiatal is ki fog költözni?

Akkor lassan már tényleg csak öregek és középkorúak maradnak itt. Mi lesz így 10 éven belül?


2020. ápr. 6. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én eddig itthon voltam, adtam még esélyt. De, ha véget érnek a dolgok én léptem. Több a lehetőség kint és jobb az életszínvonal is, ráadásul sehol sincs ennyire hazug kormány. Aztán, ha végre eltarakodnak akkor visszajövök.
2020. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
...és melyik az az ország, amelyiket nem érinti a világválság?
2020. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol válság van. Plusz akik először oldják fel a korlátozásokat, gazdaságilag azok fognak a legjobban kijönni a dologból.
2020. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
1 millió kivándorlón csodálkoznék, de az biztos, hogy újabb hullám várható, a következő 2-3 évben több százezren biztosan kimegyünk. Egyre többen belátják, hogy élhetetlen ez az ország. Nem baj, nem kell foglalkozni a munkanélküliséggel, az alacsony bérekkel, az egyedülálló fiatalokkal, de akkor viszont számolni kell a hosszú(vagy nem is olyan hosszú)távú teljes gazdasági és demográfiai összeomlással.
2020. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

"Aztán, ha végre eltarakodnak akkor visszajövök."

...és miután eltarakodtak, itthon azonnal több lehetőség lesz és az életszínvonal is nyomban javul. Mert egy kormányváltással azonnal utolérjük és le is hagyjuk a Nyugatot... :)

(Csak tudnám, hogy az ilyen vérlázítóan együgyű emberkék minek írkálnak ide...) :)

2020. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Esélyes.

A gazdaság romokban. Nincs állás. Ahol van is még kevesebb a fizetés mint eddig. Ráadásul kezd kiépülni a diktatúra.

Én is menni fogok.

2020. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

"...és miután eltarakodtak, itthon azonnal több lehetőség lesz és az életszínvonal is nyomban javul. Mert egy kormányváltással azonnal utolérjük és le is hagyjuk a Nyugatot... :)"


Ezzel a kormánnyal sem lenne gond, ha nem a haverok zsebét tömnék, nem stadionokat építenének és nem hazudnának folyamatosan.


Basszus, amit csak mondanak hazugság hazugság hátán a fideszes média birodalommal együtt.


És ez a legfőbb bajom és sok embernek: A hazugságok sorozata!



Ha nem lopnának annyit, nem hazudnának annyit, nem tömnék a haverok zsebét annyival és nem szórnák felesleges dolgokra a pénzt, akkor eléggé jó helyzet lenne itthon. És simán nyerhetnék így is a választást.


Jelenleg a járvánnyal a 22-es választást bebukták. Legalább valami jó is kisül ebből.

2020. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem bukhatják be a választást ha nem lesz választás.
2020. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Még több pénz kapnak majd a családosok. Dugjastok magyarok mert elfogyunk!!!!!!!
2020. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon remélem.
2020. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!